گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان ARK: Survival Evolved امروز برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵

امروز، عنوان دایناسور محور استودیوی Wildcard، یعنی بازی ARK: Survival Evolved، سرانجام و از طریق بسته ARK: Survivor’s Pack برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. بسته ARK: Survivor’s Pack یک پیشنهاد خوب برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ است تا علاوه بر بازی اصلی، صاحب محتوای الحاقی ARK: Scorched Earth نیز بشوند.

این بسته به صورت کامل ۵۴٫۹۹ دلار قیمت دارد. علاوه بر این، بازی‌بازان اروپایی قادر هستند تا بازی اصلی را به صورت جداگانه و با قیمت ۳۴٫۹۹ یورو خریداری کنند و در صورت تمایل محتوای الحاقی نام برده شده را با قیمت ۱۹٫۹۹ یورو دریافت نمایند اما پیشنهادی که به بازی‌بازان منطقه آمریکای شمالی داده شده است فرصت مناسبی را فراهم آورده است.

Survivor’s Pack همچنین شامل یک محتوای اختصاصی پلی‌استیشن ۴ می‌شود که تعدادی اسکین و یک ست زره به بازی اضافه می‌کند.

لازم است اشاره کنیم که این نسخه از بازی، به گفته استودیوی Wildcard، محصول نهایی نیست و نسخه نهایی بازی در بهار سال ۲۰۱۷ برروی تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. تا آن زمان، سازندگان سعی می‌کنند بازی را آزمایش کرده و به‌روزرسانی کنند.

عنوان ARK: Survival Evolved هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. این بازی از پلی‌استیشن ۴ پرو نیز پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی ARK: Survival Evolved به مناسبت عرضه بازی برای پلی‌استیشن ۴ را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید