فیل اسپنسر: ReCore به من یادآوری می‌کند که چرا به گیمینگ آمدم

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲

عنوان ReCore اخیرا برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شد و واقعا چندان هم مورد تحسین منتقدان قرار نگرفت. با این حال، به‌طور کلی یک بازی رضایت‌ بخش است و به‌نظر می‌رسد فیل اسپنسر هم عاشق آن باشد. با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، ReCore نوعی از عناوینی بوده که به او دلیل عشقش به گیمینگ را یادآوری می‌کند.

فیل اسپنسر طی مصاحبه اخیر خود گفت:

ReCore یکی از آن عناوینی است که به من یادآوری می‌کند اولین‌ بار چرا به سوی گیمینگ آمدم. Joule شخصیت اصلی بسیار خوبی است و من فکر می‌کنم بازی خیلی هم جدی نیست. می‌دانید، اینگونه بود که گیمینگ شروع شد، درست است؟

و من فکر می‌کنم این عجیب‌ترین تحول است اما مشابه همان چیزی بوده که درواقع من راجع به Gears of War حس می‌کنم. مردم فکر می‌کنند Gears of War یک بازی بسیار جدی است اما افرادی مثل ما که آن را تجربه کرده‌اند، فهمیده‌اند بازی در بسیاری از نقاط شوخ و جالب است ولی بعدا به مراحلی از بازی می‌رسید که احساسات واقعی‌ای در آن‌ها وجود دارد و من فکر می‌کنم اینگونه بازی کردن بسیار عالی است و باور دارم ReCore هم اینگونه است.

ReCore هنوز پتانسیل‌های زیادی را باقی گذاشته است. بازی لایق یک دنباله بوده و شکی وجود ندارد روزی شاهد انتشار نسخه بعدی آن خواهیم بود. امیدوار هستیم بازی بعدی از اشتباهات نسخه اول درس بگیرد و تجربه‌ای بدون مشکل به بازی‌بازان ارائه دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید