State of Decay 2 به‌طور قابل ملاحظه‌ای نسبت به نسخه اول جهان بزرگ‌تری دارد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵

State of Decay 2 یکی از عناوین مایکروسافت برای سال ۲۰۱۷ است که شاهد انتشار اخبار کمتری از آن هستیم اما با توجه به موفقیت نسخه اول، این نسخه هم می‌تواند در نهایت عملکرد خوبی داشته باشد. حال می‌دانیم بازی جهان بزرگ‌تری نسبت به نسخه اول خواهد داشت.

جف استرین، مدیر عامل استودیوی Undead Labs، در مصاحبه خود با سایت IGN راجع به بازی چنین گفت:

من می‌دانم طرفداران State of Decay منتظر جزئیاتی از تعداد و اندازه نقشه‌ها، مناطق، وسعت مناطق قابل بازی و غیره هستند اما ما برای آن‌ها کاملا آماده نیستیم. در حال حاضر همین قدر کافی است که بگوییم جهان آن به‌طور قابل ملاحظه‌ای نسبت به نسخه اول بزرگ‌تر خواهد بود.

استرین همچنین در رابطه با Co-Op بازی صحبت کرد:

شاید زمان‌هایی باشد که به‌صورت تاکتیکی سود کنید. ممکن است قصد داشته باشید تجهیزات پزشکی‌ای را به پایگاه خود برگردانید و تصمیم می‌گیرید اینگونه تقسیم شوید که دو بازی‌باز برای خالی کردن انبار داروخانه کار کنند و دو نفر دیگر هم به دنبال یک ماشین معمولی یا شاسی بلند به‌همراه فضای زیادی بروند تا مواد مورد نیاز را به خانه باز گردانید.

یا حتی احتمال دارد شما برروی اهداف جداگانه‌ای کار کنید و فقط در موارد لازم برای نجایت یکدیگر به کمک هم بروید. در نهایت اگر نزدیک یکدیگر بازی کنید، تاثیر گذارتر خواهید بود اما مثل همیشه در State of Decay سبک بازی شما به خودتان بستگی دارد.

ریچارد فوگ، مدیر طراحی بازی، در ادامه افزود وجود PvP در بازی غیر ممکن نیست اما همچنان این نکته را گفت “آن‌ها با روش‌های مختلفی می‌توانند جزء نیروی ضد شما در دنیای‌تان باشند چراکه آن‌ها قادر هستند به‌طور مستقیم برروی‌تان تاثیر بگذارند”. جلب توجه یک زامبی برای کشتن یک بازی‌باز، مثال خوبی است.

State of Decay 2 در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید