تاریخ عرضه‌ی Shantae: Half-Genie Hero اعلام شد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴

WayForward Technologies توسط کیک‌استارتر اعلام کرده است که Shantae: Half-Genie Hero در ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) به‌صورت دیجیتالی برای رایانه‌های شخصی، Wii U، پلی‌استیشن ویتا و کنسول‌های نسل هشتمِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

کسانی که از Shantae: Half-Genie Hero در کیک‌استارتر حمایت کرده‌اند، در ۱۲ دسامبر (۲۲ آذر) کدهای فعال‌سازی آن را دریافت خواهند کرد. همچنین به‌زودی تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی این بازی توسط XSEED Games اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است که چون نسخه‌ی Wii U کمی دیر تایید شده است، امکان دارد که شاهد کمی تاخیر در عرضه‌اش نسبت به بقیه‌ی پلتفرم‌ها باشیم.

 Shantae: Half-Genie Hero چهارمین نسخه از سری Shantae محسوب می‌شود و مانند نسخه‌های Pirate’s Curse و Risky’s Revenge، به کنسول‌های مدرن راه خواهد یافت.

این عنوان جدید، بازیکنان را در نقش Shantae قرار می‌دهد که قادر به استفاده از موهایش به‌عنوان یک شلاق است. وی همچنین این قابلیت را دارد که خود را به موجودات مختلفی نظیر میمون برای بالا رفتن از دیوارها یا خرچنگ جهت حرکت در اطراف آب‌ها تغییر دهد.

در اصل، قرار بود که شاهد انتشار Shantae: Half-Genie Hero در ماه اُکتبر سال ۲۰۱۴ باشیم اما به دلایلی نظیر جمع‌آوری کمک‌های مالی در کیک‌استارتر، این بازی تا ۲۰۱۶ با تاخیر مواجه شد. در نهایت، همان‌طور که اعلام شد، ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) تاریخ عرضه‌ی بازی خواهد بود و سرانجام به تجربه‌ی آن دست می‌یابیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید