گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسان جدید بازی Halo 5: Forge بزودی منتشر می‌شود

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
بروزرسان جدید بازی Halo 5: Forge، بزودی منتشر می‌شود

شرکت ۳۴۳ Industries به‌تازگی اعلام کرده است که بزودی یک بروزرسان جدید برای بازی Halo 5: Forge منتشر می‌شود.

بنابر اعلام سازندگان این بروزرسانی به برطرف سازی مشکلات خاصی در نسخه رایانه‌های شخصی بازی می‌پردازد همچنین ما شاهد پیشرفت‌ها و بهبودهایی در بخش‌های مختلف بازی نیز خواهیم بود البته امیدواریم در این بروزرسانی مشکلات مربوط به پاسخگویی کند موس در بازی برطرف شود.

نکته قابل توجه در این بروزرسانی اضافه شدن قابلیتی به بازی است که به وسیله‌ آن بازیکنان می‌توانند سرورهای دلخواه خود را در بازی ایجاد کنند، سازندگان پیش از این فراهم کردن این قابلیت را به کاربران وعده داده بودند. شرکت ۳۴۳ Industries در رابطه با این بروزرسانی در سایت Reddit عنوان کرده است:

بروزرسانی جدید بازی در واقع هم برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود و هم برای رایانه‌های شخصی. در نسخه رایانه‌های شخصی بازی مشکلات بیشتری به چشم میخورد، مشکلاتی نظیر روی دادن کرش‌های ناگهانی در هنگام بازی و کندی در پاسخگویی موس، این موارد نیاز به برطرف سازی و بهبود دارند. ما قابلیت ساخت سرور دلخواه را نیز به بازی اضافه کرده‌ایم. با نزدیک شدن به زمان عرضه این بروزرسانی ما بسیار هیجان زده هستیم، امیدواریم قابلیت‌های جدید موجب رشد و توسعه تعداد بازیکنان نسخه رایانه‌های شخصی بازی شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید