گیفت کارت
گیفت کارت

کپ‌کام برروی زنده نگه داشتن فرانچایزهای قدیمی تمرکز کرده است

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

کپ‌کام با عرضه‌ی Resident Evil 7 و Marvel vs. Capcom Infinite در ماه‌های آینده، لاین‌آپی قوی برای ۲۰۱۷ و حتی سال‌های بعد می‌سازد و این امکان وجود دارد که شاهد بازگشت فرانچایزهای بیشتری از کپ‌کام باشیم.

کپ‌کام ساعاتی قبل مطلبی درباره‌ی میزان فروش سری Marvel vs. Capcom منتشر کرد و همچنین در آن، به این موضوع اشاره داشت که برنامه‌هایی برای ۲۰۱۷ و سال‌های آینده دارد و می‌خواهد فرانچایزهای قدیمی و از یاد رفته‌ای که اخیرا نسخه‌ی جدیدی از آنان منتشر نشده را زنده نگه دارد و بررویشان تمرکز کند. در ضمن، این شرکت افزود که با ارائه‌ی محصولات باکیفیت و بامحتوا، قصد دارد ارزشش را بالا ببرد و بر اهمیت خود بی‌افزاید.

علاوه بر این‌ها، کپ‌کام خصوصا برای مثال از آغاز این ابتکار عمل، به نسخه‌ی جدید سری Marvel vs. Capcom با نام Infinite اشاره کرد که آخرین نسخه‌ی قبل از آن، مربوط به سال ۲۰۱۱ می‌شود. به جز این عنوان، کپ‌کام از بازی دیگری نام نبرد و امیدواریم که اول از همه، سراغ محبوب‌ترین فرانچایزها برود و باری دیگر خاطرات‌مان را زنده کند.

Marvel vs. Capcom Infinite در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتمِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید