ساخت نسخه‌های بازسازی‌شده‌ی Ace Combat 4 و Ace Combat 5 نیاز به مهارت دارد

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴

چند ماه قبل، تهیه‌کننده‌ی Ace Combat 7 یعنی کازوتوکی کونو (Kazutoki Kono)، از طرفداران خود در توئیتر پرسید که به بازسازی کدام یک از نسخه‌های Ace Combat علاقه دارند و بیشترین رای به Ace Combat 5: The Unsung War و  Ace Combat 04: Shattered Skies تعلق گرفت.

از آن‌جایی که Ace Combat 4 و Ace Combat 5 بیشترین رای را برای بازسازی دریافت کرده‌اند، وب‌سایت دوال‌شاکرز به سراغ کازوتوکی کونو رفته و از او درباره‌ی نسخه‌های بازسازی‌شده‌ی این عناوین برروی پلی‌استیشن ۴ پرسیده است. کازوتوکی هم راجع به این موضوع، چنین می‌گوید:

درباره‌ی نسخه‌های بازسازی‌شده، من بسیار خوشحال و متشکرم که طرفدارن زیادی خواستار تجربه‌ی دوباره‌ی داستان بازی‌های قبلی هستند. من دوست دارم که درمورد بازسازی این نسخه‌های محبوب تحقیق و بررسی کنم ولی مشکلاتی هستند که مربوط به مهارت ارائه‌ی جنگ‌های گذشته می‌شوند و از این رو، هدایت این کار به مهارت نیازمند است و باید هوشمندانه عمل شود.

به‌نظر می‌رسد که بعد از عرضه‌ی Ace Combat 7، شاهد انتشار نسخه‌های بازسازی‌شده‌ باشیم ولی این موضوع مشخص است که Ace Combat 4 و Ace Combat 5 به Ace Combat 7 شباهت دارند و این نسخه‌ی جدید می‌تواند طرفداران را راضی کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید