دو بهینه‌ساز برای روز اول The Last Guardian منتشر خواهند شد

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸

فقط یک روز تا انتشار The Last Guardian باقی مانده و سازندگان آن دو بهینه‌ساز برای روز اول عرضه آن در نظر گرفته‌اند.

افرادی که نسخه اولیه The Last Guardian را دریافت کرده‌اند، طی گزارش خود گفتند بهینه‌ساز ۱٫۰۱ هم‌اکنون برای آن در دسترس قرار گرفته که ۱ گیگابایت حجم دارد. در حالی که لیستی از تغییرات این بهینه‌ساز منتشر نشده، بسیاری از کاربران گزارش کرده‌اند این بهینه‌ساز مشکلات مربوط به دوربین بازی و حرکات را رفع می‌کند.

بهینه‌ساز دوم بازی یعنی ۱٫۰۲ هم منتشر شده که حجم کمتر ۱۷۴٫۲ مگابایت را دارد که بهبودهای جزئی و رفع مشکلاتی را فراهم می‌کند. هردوی این بهینه‌سازها از روز آینده برای سایر افرادی که بازی را خریداری کنند هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

نکته جالب دیگر این بوده که حجم این دو بهینه‌ساز در مقایسه با بهینه‌سازهای روز اول سایر عناوین امروزی مانند Final Fantasy XV که ۷ الی ۸ گیگابایت فضای خالی نیاز داشت، بسیار کمتر است.

The Last Guardian به مدت ۸ سال در دست ساخت قرار داشت و همچنان مقداری هایپ بین طرفداران آن وجود دارد بنابراین جای تعجبی هم نیست که پیش‌خریدهای بازی فراتر از انتظارات سونی بوده‌اند.

همچنین فضای مورد نیاز بازی هم مشخص شده است. بازی به ۱۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. The Last Guardian همچنین شاید در روز عرضه از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی نکند چراکه در نسخه‌های فیزیکی آن چیزی ذکر نشده است.

The Last Guardian یک عنوان ماجراجویی اکشن است که در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) به‌طور انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید