با نمرات Dead Rising 4 همراه باشید

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴

به‌تازگی نمرات بازی Dead Rising 4 منتشر شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

تاکنون بازی با ۲۵ نقد توانسته متای ۷۶ را به‌دست آورد که فعلا با توجه به کم بودن تعداد نمرات، نمی‌توان قضاوتی کرد. در صورت انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی خواهد شد. در ادامه می‌توانید نمرات بازی را مشاهده کنید:

Attack of the Fanboy: 90/100

Game Informer: 88/100

IGN: 81/100

Dead Rising 4 بهترین هسته گیم‌پلی این سری را دارد. روش‌های مبتکرانه و طنز آمیز برای زمین زدن زامبی‌ها هنوز چیزهایی هستند که من از آن‌ها خسته نشده‌ام. موضوع کلی داستان به‌طرز شگفت آوری مورد توجه بوده و بیشتر از یک بازی زامبی کشی تو خالی‌ است. با وجود مشکلات فنی، عدم وجود حالت Co-Op برای بخش داستانی اصلی و وجود بخش چندنفره‌ سرگرم کننده اما غیر قابل اتکای خود، بازگشت Frank West ایده‌های تازه سری و کشت‌وکشتارهای خونین بسیار زیادی را فراهم می‌کند.

COGconnected: 80/100

Dead Rising 4 هر آنچه که Dead Rising 3 را عالی می‌ساخت با خود به‌همراه دارد. زمان سنج در این بازی حذف شده و شخصیت‌های برجسته این سری در این نسخه باز گشته‌اند. بازی مشکلاتی هم با خود به‌همراه داشته است. شما به احتمال بالا گاها با گلیچ‌هایی روبه‌رو می‌شوید که برخی از آن‌ها شما را مجبور می‌کنند که از سیو قبلی بازی را شروع کنید. همچنین عدم وجود قابلیت Co-Op در بخش داستانی اصلی ناامیدی بزرگی بوده اما Co-Op داستانی جداگانه آن سازش خوبی است.

Lazygamer: 80/100

USgamer: 80/100

GamesRadar+: 80/100

بازی همیشه هیجان‌انگیز نیست اما Dead Rising 4 این امید را می‌دهد که این سری حس سرگرم کنندگی خود را بر گردانده است.

The Jimquisition: 80/100

XGN: 80/100

Dead Rising 4 تغییرات زیادی را برای این سری فراهم کرده است. در حالی که احتمالا چنین چیزی عجیب به‌نظر می‌رسد، اما تجربه Dead Rising همچنان به علت داستان جذاب و کارهای اغراق‌آمیز خود مجکم و استوار باقی مانده است.

Destructoid: 75/100

God is a Geek: 75/100

Multiplayer.it: 75/100

با وجود چند ایده جدید که همیشه همان‌طور که انتظار می‌رفت هم خوب نیستند، Dead Rising 4 بهبود بزرگی را نسبت به فرمول اصلی بازی نشان نمی‌دهد؛ یک بازی سرگرم کننده به‌همراه یک دسته از مشکلات و دیگر هیچ!

Eurogamer Italy: 70/100

فصل اول بازی، زمان سنج و هر چیزی که فصل اول این بازی را یک عنوان ترسناک بقایی واقعی می‌ساخت فراموش کنید. این فقط یک بازی اکشن سرگرم کننده است!

Metro GameCentral: 70/100

Gameblog.fr: 70/100

GameSpot: 70/100

Dead Rising 4 سنت‌های سطحی این سری را حفظ می‌کند اما فقط یک کشت‌وکار سرگرم کننده با تطبیق ایده‌های تکراری نسخه‌های قبلی است.

GamesBeat: 60/100

CGMagazine: 40/100

Dead Rising 4 در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود و به مدت ۳ ماه در انحصار رایانه‌های شخصی و یک سال در انحصار ایکس‌باکس وان خواهد بود. با این حساب، این بازی در مارس ۲۰۱۷ برروی استیم منتشر می‌شود و همچنین شاهد عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ در دسامبر ۲۰۱۷ خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید