نویسنده سریال Westworld در کنار نیل دراکمن جزء نویسندگان TLOU: P2 خواهد بود

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴

طرفداران The Last of Us پس از معرفی نسخه دوم این بازی توسط ناتی داگ در مراسم PlayStation Experience دیگر از این بیشتر نمی‌توانند هیجان‌‌زده‌تر شوند. با این حال، توسعه دهنده این بازی کار خود را با رونمایی از آن به پایان نرسانده و تاکنون شاهد انتشار اخبار زیادی از بازی هستیم.

نیل دراکمن که نسخه اول این بازی و همچنین Uncharted 4 را کارگردانی کرده، در صفحه توئیتر خود تایید نمود حلی گروس (Halley Gross) هم در نوشتن داستان The Last of Us: Part 2 همکاری می‌کند. حلی بیشتر به خاطر کار خود برروی سریال تلویزیونی HBO یعنی Westworld مشهور است:

حلی در نوشتن داستان بازی با من همکاری می‌کند. نمی‌توانم برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر از داستان با شما صبر کنم. داستان بازی قوی است!

با این حال، سونی در بیانیه خود به سایت کوتاکو تایید نمود بروس استرالی، کسی که برروی اکثر بازی‌های ناتی داگ کار کرده و همچنین در کنار نیل دراکمن، کارگردان The Last of Us هم بوده، برروی The Last of Us: Part 2 کار نمی‌کند و در حال استراحت است.

استرالی به مدت دو دهه در ناتی داگ مشغول کار است و علاوه بر The Last of Us، پس از اینکه امی هنینگ ناتی داگ را ترک کرد، کارگردانی Uncharted 4 را هم بر عهده داشت.

ناتی داگ همچنین از گسترش‌دهنده داستانی Uncharted 4 به نام The Lost Legacy رونمایی کرد. این گسترش‌دهنده نه تنها به خاطر محیط خود، بلکه به علت شخصیت‌هایش هم ما را شگفت‌زده نمود. The Lost Legacy داستان Cloe و Nadine Ross را دنبال می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید