ناتی داگ در رابطه با چگونگی طراحی تتوی حک شده بر روی دست الی توضیحاتی داده است

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
ناتی داگ در رابطه با چگونگی طراحی تتوی حک شده بر روی دست الی توضیحاتی داده است

پس از معرفی و عرضه تریلری مرموز از سری جدید بازی The Last of US، برای بسیاری از مردم این سوال پیش آمده که در این مدت چه بر سر دنیای بازی و شخصیت‌های آن آمده است. یکی از نکات قابل توجه در تریلر منتشر شده، تتوی بسیار زیبایی بود که بر دست الی حک شده بود، در همین رابطه به‌تازگی شرکت ناتی داگ توضیحاتی در رابطه با چگونگی طراحی این تتو داده است.

طراحی این تتو بر عهده ناتالی هال بوده است، کسی که از دستان او برای مدلسازی نواختن گیتار توسط دستان الی در تریلر نیز استفاده شده بود. ناتالی در جدیدترین پست توییتر خود دراین باره عنوان کرده است:

تشکر می‌کنم از Beavs و Neil_Druckmann برای استفاده از من در روند ساخت بازی The Last of US. دستان من در تریلر منتشر شده بسیار عالی و طبیعی به نظر می‌رسند و تتوی الی نیز بی نظیر است!!

نیل دراکمن نیز در رابطه با این موضوع در حساب توییتر خود عنوان کرد:

ناتالی طراحی تتوی حک شده بر روی دست الی را بر عهده داشت، همچنین از دستان او برای مدلسازی نواختن گیتار توسط الی نیز بهره بردیم. برای اجرای این کار ما از پیشرفته ترین فرآیندهای اسکن دستان استفاده کردیم.

دراکمن همچنین در پستی دیگر تصویری از آزمایش این تتو بر روی دست طراح هوش مصنوعی بازی، الکساندریا نوناکیس منشر کرد:

این هم از آزمایش طراحی تتو برای دستان الی.

در اتفاقی دیگر ما شاهد انتشار نسخه جدیدی از پوستر روز شیوع که توسط کوین تانگ طراحی شده بود، بوده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید در تصویر جدید خون بیشتری به نمایش درآمده است! در قسمت زیر تصویر منتشر شده توسط شرکت ناتی داگ را می‌توانید مشاهده کنید:

این احتمال وجود دارد که شرکت ناتی داگ بزودی بازهم جزییات بیشتری از داستان و شرایط سری جدید بازی فاش کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید