تماشاکنید: تریلر گیم پلی دو مرحله از بازی Crash Bandicoot N’Sane Trilogy

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰

بازی Crash Bandicoot N’Sane Trilogy یک سه‌گانه ریمستر شده است، با این حال وقتی که تریلر گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید، اصلا این احساس را نخواهید داشت که بازی از روی پلی‌استیشن ۱ ریمستر شده.

همانطور که می‌دانید، در کنفرانس خبری سونی در همایش E3 2016 بود که برای اولین بار این کمپانی وعده ریمستر سه‌گانه اول سری Crash Bandicoot را داد و برای اولین بار نمایشی در جریان همایش Playstation Experience 2016 از این بازی پخش شد.

حال یکی از طرفداران، ویدیویی از تجربه دو مرحله بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ را تهیه کرده که با رزولوشن ۱۰۸۰ اجرا می‌شود اما باید به این نکته اشاره داشت که هنگام عرضه بازی، این اثر بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو از رزولوشن ۴K پشتیبانی خواهد کرد.

در زیر می‌توانید این تریلر را دریافت و تماشا کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

بازی Crash Bandicoot N’Sane Trilogy شامل سه بازی اول این سری بر روی پلی‌استیشن ۱ یعنی، Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2: Cortex Strike و Crash Bandicoot: Warped می‌شود که در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. آنگونه نیز که پیداست ناشر بازی اکتیویژن خواهد بود ولی هنوز مشخص نیست که چه استودیویی وظیفه ریمستر این سه‌گانه را بر عهده خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید