اشتباه عجیب سونی درباره بازی Red Dead Redemption 2!

۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
شایعه: آیا تاریخ انتشار قطعی بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شده است؟

به‌نظر می‌رسد بازی Red Dead Redemption 2 بیش از یک هفته از انتشارش گذشته است و با شکست قابل ملاحظه‌ای نیز روبرو شده است، دریغ از یک نسخه فروش!

البته این اشتباه عجیبی است که سونی به‌تازگی مرتکب شده است، پس می‌توانید نفس راحت بکشید!

همه بازیبازان در این کره خاکی و شاید فراتر از آن درباره بازی Red Dead Redemption 2 هیجان زده هستند، عنوانی که قرار است دنباله‌ای بر بازی موفق Red Dead Redemption که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود، باشد. بازیکنان بسیاری منتظر تجربه قسمت جدید این سری هستند تا بتوانند یک بار دیگر حس لذت بخش نسخه اول Red Dead را تجربه کنند، بازی که یکی از بهترین‌های نسل گذشته بوده است.

آن طور که سونی در شبکه PSN اعلام کرده است، بازی Red Dead Redemption 2 بیش از یک هفته عرضه شده و با استقبال بسیار پایینی نیز مواجه شده است! در یک اشتباه عجیب شرکت سونی تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 را ۲۳ نوامبر سال ۲۰۱۶ اعلام کرده و میزان فروش بازی را نیز صفر لحاظ کرده است. تصور کنید شرکت بزرگی مانند راکستار که ساخت عنوانی همچون GTA5 را در کارنامه دارد، در زمینه فروش بازی خود تا این حد شکست بخورد، خنده دار است!

بازی Red Dead Redemption 2 قرار است در فصل پاییز سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود البته شایعات زیادی مبنی بر عرضه بازی بر روی رایانه‌های شخصی نیز به گوش می‌رسد.

شما در قسمت زیر اشتباه تاریخی شرکت سونی در قبال بازی بزرگی به نام Red Dead Redemption 2 را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید