The Last of Us Part 2 شامل تعداد زیادی فناوری جدید و امیدوار کننده می‌شود

۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

ما در شب گذشته به شما گزارش دادیم The Last of Us: Part 2 برروی موتور ارتقا یافته Uncharted 4 اجرا می‌شود اما این تنها اطلاعاتی نیست که از موتور جدید بازی به دست‌مان رسیده است.

در پنلی که ناتی داگ برای Uncharted: The Lost Legacy در PlayStation Experience ایجاد کرده بود، کارگردان Lost Legacy یعنی Shaun Escayg اعلام نمود The Last of Us: Part 2 از تعداد زیادی فناوری جدید استفاده می‌کند سپس گفت فناوری‌‌های جدید بسیار امیدوار کننده خواهند بود.

به غیر از این، Escayg به‌نظر برای بازی هیجان‌زده بود. او بازی را “شگفت‌انگیز” خطاب کرد و گفت تمام کارکنان استودیوی ناتی داگ برای آن هیجان زده شده‌اند البته چنین چیزی تعجیبی هم ندارد چراکه آن‌ها در حال ساخت دنباله یکی از بزرگ‌ترین عناوین تاریخ هستند.

The Last of Us: Part 2 در PlayStation Experience به عنوان یکی دیگر از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ معرفی شد. تاکنون تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نیست اما نیل دراکمن جزئیات جالبی از بازی را به اشتراک گذاشته است. به‌نظر می‌رسد در این نسخه قرار است کنترل شخصیت Elie را بر عهده داشته باشیم. علاوه بر این، نیل دارکمن به طرفداران گفت نگران نباشند و به آن‌ها اعتماد کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید