گیفت کارت
گیفت کارت

The Lost Legacy برای دارندگان نسخه لوکس یا بسته Explorer بازی Uncharted 4 رایگان خواهد بود

۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷

ناتی داگ در سایت رسمی خود اعلام نمود کسانی که نسخه لوکس دیجیتالی یا بسته Explorer بازی Uncharted 4: A Thief End را خریداری کرده باشند، می‌توانند گسترش‌دهنده مستقل بازی به نام Uncharted: The Lost Legacy را به‌طور رایگان دریافت کنند. هردو نسخه تا ۱۳ دسامبر (سه‌شنبه ۲۳ آذر) در دسترس قرار دارند.

طی مراسم PlayStation Experience و پس از رونمایی از Uncharted: The Lost Legacy، ناتی داگ جزئیات بیشتری را از بازی به اشتراک گذاشت که وقایع آن مدتی بعد از حوادث بازی موفق Uncharted 4: A Thief’s End روی می‌دهند.

The Lost Legacy در ابتدا به عنوان یک محتوای دانلودی معرفی شد اما سپس نام آن به یک “گسترش‌دهنده داستانی” تغییر کرد و می‌توان آن را به عنوان یک بازی مستقل در نظر گرفت. تمامی نشانه‌های پلتفرمینگ به نمایش گذاشته خواهند شد اما بازی‌بازان این‌بار در نقش Chloe به همراه Nadine قرار می‌گیرند.

تیم ناتی داگ این‌بار می‌خواهد بازی را کمی بزرگ‌تر از یک عنوان “گسترده خطی” بسازد (Uncharted 4 به علت داشتن فضاهای باز خود، به عنوان یک بازی “گسترده خطی” شناخته می‌شود). شخصیت Chole همچنین سبک مبارزه بسیار متفاوتی نسبت به Nathan دارد.

Uncharted: The Lost Legacy که به عنوان “بزرگ‌ترین گسترش‌دهنده داستانی تاریخ” ناتی داگ توصیف شده، سال آینده به‌طور مستقل در فروشگاه‌ها و دانلود دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید