مارک سرنی توضیحاتی در رابطه با کارایی موتور بازیسازی استفاده شده در ساخت بازی Death Stranding داده است

۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
کوجیما تصاویر جدید از مدز میکلسن در هنگام کار بر روی پروژه Death Stranding منتشر کرد

عنوان جدید شرکت Kojima Productions، بازی Death Stranding از موتور بازیسازی جدید Decima استفاده می‌کند. این موتور بازیسازی از تکنولوژی‌های شرکت Guerrilla Games که در ساخت بازی Horizon: Zero Dawn استفاده کرده است، بهره می‌برد. در پیرامون رویداد PlayStation Experience، مارک سرنی در رابطه با عملکرد این موتور بازیسازی جدید و همکاری شرکت Kojima Productions و Guerrilla Games توضیحاتی داده است.

سرنی در آغاز صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که هیچ نظر خاصی در رابطه با گنجایش این موتور بازیسازی جدید ندارد و Decima را موتوری بسیار قدرتمند خطاب کرد، به گفته او:

من فکر می‌کنم نکات قابل توجه در رابطه با تکنولوژی‌های استفاده شده در شرکت گوریلا گیمز و این موتور بازیسازی فقط معطوف به گرافیک بالای یک بازی نمی‌شود، شما با استفاده از این تکنولوژی یک دنیای بزرگ را طراحی می‌کنید، هوش مصنوعی دشمنان را در سطح بالایی برنامه ریزی می‌کنید، در واقع شما با یک سری ابزار کاملا حرفه‌ای و کاربردی مواجه هستید. من در واقع نمی‌دانم که گنجایش این موتور تا چه اندازه است اما چیزی که به خوبی از آن اطلاع دارم این موضوع است که هر دو شرکت در حال کار بر روی این موتور هستند و در تلاشند تا بتوانند آن را به درجه بالاتر و بهتری برسانند.

هر دو شرکت Kojima Productions و Guerrilla Games مشغول کار بر روی این موتور بازیسازی هستند با این حال شرکت Guerrilla Games پایه و اساس این موتور را برنامه ریزی کرده است.

بازی Death Stranding هم اکنون در مرحله ساخت قرار دارد و قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید