محتوای دانلودی بعدی Halo 5 گویندگان جدیدی به بخش چندنفره بازی اضافه می‌کند

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
به مناسبت اولین تولد بازی Halo 5، سازندگان محتوای دانلودی جدیدی برای این عنوان منتشر خواهند کرد

با اینکه بیش از یک سال از عرضه Halo 5: Guardians می‌گذرد، همچنان شاهد انتشار محتوای دانلودی جدیدی برای بازی هستیم. استودیوی ۳۴۳ اخیرا گفت موج جدید محتواهای اضافه بازی به زودی از راه می‌رسند و انتشار آن‌ها “حتمی” است. ما در گذشته می‌دانستیم این محتواهای دانلودی شامل نقشه‌های جدیدی برای Warzone می‌شود اما حال می‌دانیم محتوای دیگر آن‌ها چیست.

یکی از بخش‌های این محتوای دانلودی که بسیار جالب به‌نظر می‌رسد، بسته “Voices of War Req” است که سه گوینده جدید را به بخش چندنفره حالت‌های Warzone ،Warzone Firefight و Arena اضافه می‌کند. این گویندگان شامل Spartan Buck ،Yabda the Merciless و ۰۳۱ Exuberant Witness می‌شود. ناتان فیلیون در سری بازی‌های Halo صداگذاری Buck را بر عهده داشته بنابراین مطمئن هستیم که او برای این محتوای دانلودی داوطلب شده است.

برخلاف سایر محتواهای دانلودی جدید Halo 5، بسته Voices of War Req رایگان نیست و ۱۰ دلار قیمت دارد که با پرداخت آن به هر سه گوینده دسترسی خواهید داشت. ۳۴۳ چیزی راجع به احتمال فروش جداگانه گویندگان نگفت و صد البته این محتوای دانلودی، اختیاری بوده و گیم‌پلی بازی را تغییر نمی‌دهد.

در لینک‌های زیر می‌توانید صدای هر سه گوینده را بشنوید:

در بخش محتواهای رایگان، به‌روزرسان بعدی Halo 5 “ویژگی‌های جدید، گسترش عظیم برای Forge و صد البته تعداد زیادی Reqs” اضافه می‌کند. یکی از Reqsهای جدید، Reach Grenade Launcher است که در تصویر زیر می‌توانید ظاهر آن را مشاهده کنید:

۳۴۳ در نهایت اشاره کرد که محتوای دانلودی جدید Halo 5 در چند روز آینده برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد که یعنی در هفته پیش رو باید شاهد انتشار آن خواهیم بود. این استودیو همچنین افزود انتظار اولین رونمایی از این محتوای دانلودی را در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) داشته باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید