تماشا کنید: نمایش ۹ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Prey

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸

در اوایل هفته گذشته، میزبان مراسم The Game Awards یعنی Geoff Keighley تایید کرد اولین نمایش گیم‌پلی Prey در این مراسم پخش می‌شود و همان‌طور که وعده‌اش را داده بودند، این تریلر در صبح روز گذشته منتشر شد.

تریلر بازی در مراسم The Game Awards که می‌توانید در این بخش آن را مشاهده کنید، جهان بازی و صحنه‌های جالب زیادی از گیم‌پلی بازی را به بازی‌بازان نشان داد.

پس از نمایش این تریلر در مراسم، بتسدا در کانال یوتیوب خود ویدیوی ۸ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Prey منتشر کرد و نگاه عمیق‌تری به مکانیک‌هایی که در تریلر بازی در The Game Awards پخش شد می‌اندازد.

قدرت‌‌ها، ابزار، سلاح‌ها، بیگانگان و یک ایستگاه فضایی عظیم! عنوان علمی-تخیلی و هیجان‌انگیز استودیوی آرکین ترکیبی از سبک شبیه‌سازی شده و داستان‌سرایی است. بازی شما را به دنیایی می‌برد که با دقت ساخته شده و سپس شما را هر طور که میل به بازی کردن دارید رها می‌سازد. ویدیوی تقریبا ۹ دقیقه‌ای خالص از گیم‌پلی Prey را تماشا کنید و با رافائل کولانتونیو، کارگردان و ریکاردو بِیر، طراح ارشد بازی، همراه شوید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در ماه‌های گذشته هم تریلر دیگری از Prey منتشر شده بود که برروی تاریخچه Talos I تمرکز می‌کرد؛ جایی که Morgan Yu، شخصیت اصلی بازی، باید با Typhon که به ایستگاه فضایی تجاوز کرده، روبه‌رو شود. خوشبختانه Morgan با کمک یک‌سری قدرت‌های بیگانه مرموز می‌تواند آماده‌تر باشد.

همان‌طور که در اواخر ویدیوی گیم‌پلی بازی ذکر شد، Prey در بهار سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. به محض انتشار اخبار بیشتر از بازی، ما شما را به‌روز خواهیم گذاشت بنابراین منتظر جدیدترین اخبار از این بازی باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید