نسخه جدید Batman: Arkham احتمالا در چند روز آینده معرفی می‌شود

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

احتمال دارد نسخه جدید Batman: Arkham که توسط وارنر مونترال و با حضور دیمین وین (Damien Wayne) در دست ساخت قرار دارد، زودتر از آنچه که ما انتظارش را می‌کشیم معرفی شود.

یکی از کارکنان سایت کوتاکو به نام Jason Schreier جزئیاتی را در توئیتر راجع به بازی به اشتراک گذاشته و اعتراف نمود در رابطه با معرفی احتمالی بازی در The Game Awards 2016 اشتباه می‌کرد البته این اشتباه فقط به این خاطر بود که منابع او به وی گفتند بازی در اوایل ماه دسامبر معرفی می‌شود بنابراین Jason Schreier از آن اطلاعات، چنین نتایجی را به‌دست آورده بود.

اما این فرضیه که بازی در اوایل همین ماه یعنی دسامبر منتشر می‌شود، هنوز به‌طور کامل رد نشده که یعنی قطعا تا چند روز آینده چیزهایی از بازی خواهیم شنید. بازی همچنین از سیستم Nemesis به‌طور مناسب پشتیبانی می‌کند که دیدن آن باید شگفت‌انگیز باشد.

اولین بتمن وارنر مونترال یعنی Batman Arkham Origins، شروع مناسب و معقولی بود و صبر برای اینکه ببینیم چه فرمولی را برای نسخه جدید بازی به کار برده‌اند بسیار دشوار است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • به نظره منم ک عالی بود
  دوبار تمومش کردم واقعا نوآوری های زیادی نسبت
  به آکهام سیتی داشت و نسبت به آرکهام سیتی اسون تر شده بود و راک استادی برا ساخت آرکهام نایت از همین نسخه الهاماتی هم گرفته بود به نظره من که عالی بود هم گرافیکش هم گیم پلی بازی
  من با بازی کردن آرکهام سیتی کلا خسته میشدم ولی اینو نه هیجانات بیشتری نسبت به دو سری قبل داشت
  و من مطمئنم ک میتونه از آرکهام نایت بهتر عمل کنه
  حدااقل از نظر مشکلان فنی Grin
  به امید موفقیت In Love

  0
  0