گیفت کارت
گیفت کارت

پیش‌خریدهای The Last Guardian فراتر از انتظارات سونی بوده است

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

The Last Guardian سرانجام هفته آینده منتشر می‌شود و طرفداران برای دست‌یابی به بازی هیجان‌زده هستند. در حالی که این عنوان تقریبا ۸ سال در دست توسعه بوده، بازی همچنان طرفداران زیادی دارد و حتی میزان پیش‌خرید‌های آن هم از فراتر از انتظارات است.

جو پالمر، مدیر تولید سونی، طی مصاحبه خود با MCV اعلام کرد پیش‌خرید‌های این بازی فراتر از انتظارات این شرکت بوده‌اند:

نمی‌توانم راجع به جزئیات دقیق نظری بدهم اما می‌توانم بگویم پیش‌خریدها برای The Last Guardian به فراتر از انتظارات رسیده‌‌اند. ما واکنش بسیار مثبتی را نسبت به نسخه کالکتور به‌طور ویژه شاهد بودیم که با وجود قیمت بالاتر خود، تعداد بسیار زیادی اشتیاق دست‌یابی به آن را دارند.

او در ادامه افزود سونی فعلا نگران این است که بازی پس از چرخه طولانی مدت توسعه، می‌تواند در حد توقعات ظاهر شود یا خیر:

وقتی برروی عنوانی که توقعات زیادی از آن می‌رود کار می‌کنید، غیر ممکن است که نگران سنگینی انتظارات بازی‌بازان نباشید. ما سعی کردیم با استفاده از گفتن اینکه “مردم مدت زیادی منتظر این بازی بوده‌اند”، از هایپ‌ها جلوگیری کنیم. می‌خواستیم مردم هیجان‌زده باشند چون این بازی فقط به خاطر داستان پیچیده توسعه‌اش نیست که فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد.

فضای مورد نیاز The Last Guardia هم مشخص شده که بازی به ۱۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. چنین حجمی در مقایسه با استانداردهای امروزی این صنعت، بسیار کم و معقولانه به‌نظر می‌رسد.

The Last Guardian در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد؛ در حالی که بازی‌بازان اروپایی باید تا ۷ دسامبر (چهارشنبه ۱۷ آذر) صبور باشند. طرفداران این عنوان در بریتانیا متاسفانه باید حتی مدت بیشتری را تا ۹ دسامبر (جمعه ۱۹ آذر) برای عرضه بازی تحمل کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید