بروزرسانی جدید بازی Elder Scrolls Online برای کنسول ایکس‌باکس وان قابلیت پشتیبانی HDR را اضافه می‌کند

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
رویداد ویژه بازی Elder Scrolls Online آغاز شد

اخیرا بروزرسانی جدیدی برای نسخه کنسول ایکس‌باکس وان بازی Elder Scrolls Online منتشر شده است که از مهم ترین تغییرات اضافه شده به بازی می‌توان به پشتیبانی از کیفیت HDR در بازی اشاره کرد.

بروزرسانی جدید بازی در نسخه ایکس‌باکس وان با حجم ۵٫۹ گیگابایت عرضه شده است که حجم زیادی برای یک بروزرسانی محسوب می‌شود، در این بروزرسانی علاوه بر اضافه شدن کیفیت HDR بعضی از آیتم‌ها و باگ‌های موجود در بازی نیز دستخوش تغییرات شده‌اند.

شما برای بهترین استفاده از قابلیت HDR نیاز به یک کنسول ایکس‌باکس وان اس به همراه یک تلویزیون پیشرفته که از این قابلیت پشتیبانی کند نیاز دارید. شرکت بتسدا در رابطه با این موضوع اعلام کرده است که در قسمت رابط کاربری بازی یک اسلایدر قرار داده شده که با استفاده از آن می‌توانید روشنایی اثرات HDR را به دلخواه تنظیم کنید. سازندگان برای تجربه هرچه بهتر از این قابلیت به بازیکنان توصیه کرده‌اند که از راهنمایی‌های رسمی مایکروسافت استفاده کنند.

بازی Elder Scrolls Online در حال حاضر آخرین عنوان کنسول ایکس‌باکس وان است که در طی یک بروزرسانی از قابلیت HDR بهره می‌برد، با استفاده از این قابلیت نمای بصری بازی پویاتر و درخشان‌تر به نظر می‌رسد پیش از این نیز قابلیت HDR برای عناوین مختلف کنسول ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بازی‌هایی نظیر Battlefield 1 ،Forza Horizon 3 ،Gears of War 4 ،NBA 2K17 و Hitman اشاره کرد.

نسخه کنسول پلی‌استیشن ۴ بازی Elder Scrolls Online نیز ار قابلیت HDR پشتیبانی می‌کند.

در جدیدترین بروزرسانی Elder Scrolls Online آیتم‌های ویژه‌ای نظیر Mythic Aetherial Ambrosia به بازی اضافه شده است. این آیتم در واقع شکل قوی‌تری از آیتم Psijic Ambrosia می‌باشد که نوشیدن آن به شما ۱۵۰ درصد افزایش تجربه می‌دهد البته شما برای دستیابی به این آیتم نیاز به ساخت آن دارید، در این قسمت می‌توانید اطلاعات بیشتری از ساخت این آیتم بدست آورید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید