TGA 2016| کوجیما در ۶ ماه آخر مراحل توسعه MGSV:PP از تیم خود جدا شده بود

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴

Geoff Keighley اخیرا راجع به یک موضوع خاص و ناامید کننده از رابطه کوجیما و کونامی در ۶ ماه اخیر مراحل توسعه Metal Gear Solid V: The Phantom Pain خبر داد که ما تاکنون از آن بی خبر بودیم.

Geoff Keighley راجع به ۶ ماه آخر مراحل توسعه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اینگونه گفت که کوجیما حتی نمی‌توانست با تیم خود صحبت کند:

من در رابطه با آن موضوع صحبت زیادی نکردم اما دوران واقعا سختی بود چون کوجیما سال گذشته چیزهای زیادی را تجربه نمود. اینکه او توانست ساخت بازی را در آن موقعیت به اتمام برساند، شگفت‌انگیز است. وی در یک اتاق جداگانه در طبقه‌ای متفاوت نسبت به تیم خود طی ۶ ماه نهایی مراحل توسعه Metal Gear Solid V: The Phantom Pain قرار داشت. کوجیما حتی نمی‌توانست با آن‌ها صحبت کند و باید پیام خود را از طریق شخص دیگری به تیم خود می‌رساند. این جوری بود که ساخت بازی به پایان رسید. بخشی از من بر این باور بود که باید به همان مرحله برگردیم و جایزه‌ای که سال گذشته از او ربوده شد را به وی باز گردانیم.

چنین موضوعی بسیار جالب است زیرا Metal Gear Solid V: The Phantom Pain با وجود فصل دوم خود که اعتراض زیادی به آن شد و حس عجله و ناقص بودن در آن وجود داشت، مورد تحسین بسیاری از افراد در جهان قرار گرفت. شاید جدایی کوجیما با تیم توسعه دهنده‌اش تاثیر منفی‌ای برروی آن بخش بازی گذاشت.

با این حال، او دیگر از کونامی جدا شده و با همکاری سونی برروی عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Death Stranding کار می‌کند. پس از اینکه کوجیما جایزه نماد این صنعت را در The Game Awards 2016 دریافت کرد، باید در یکی از شهرهای کالیفرنیا یعنی آناهایم برای رویداد PlayStation Experience 2016 آماده شود تا جزئیات بیشتری از بازی خود به اشتراک بگذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید