Injustice: Gods Among Us از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

لری هاب در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که عناوین Injustice: Gods Among Us و Haunted House به‌زودی از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل کنسول‌ ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهند گرفت.

او در توئیت خود گفت:

Injustice: Gods Among Us (فقط شامل دیسک نسخه Ultimate) و Haunted House روز جاری به لیست بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه خواهند شد.

Injustice: Gods Among Us یک بازی مبارزه‌ای براساس جهان کمیک‌های DC است که برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، ویندوزهای مایکروسافت، Wii U و پلی‌استیشن ویتا منتشر شده بود.

بازی‌بازان شخصیت‌های مورد علاقه خود از DC را برای حضور در مبارزه انتخاب می‌کنند و باید رقیب خود را شکست دهند. بازی محیط ۲٫۵ بعدی دارد اما مدل‌های شخصیت‌ها و پس زمینه بازی به‌صورت ۳ بعدی است. بازی بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرد که داستان، گیم‌پلی و مکانیک‌های آن را مورد تحسین خود قرار دادند. Injustice: Gods Among Us ناگهان در سال ۲۰۱۳ چندین جایزه برای “بهترین بازی مبارزه‌ای سال” برنده شد.

Haunted House عنوانی است که توسط آتاری در سال ۲۰۱۰ برروی Wii U، ایکس‌باکس لایو آرکید و رایانه‌های شخصی منتشر شد. بازی دنباله‌ای برای Atari 2600 بود که در سال ۱۹۸۲ انتشار یافته بود و گیم‌پلی بهتر و گرافیک بهبود یافته‌ای را ارائه می‌داد. خط داستانی بازی مربوط به ۳۰ سال پس از قسمت اول آن می‌شود که نوه شخصیت اصلی بازی در یک عمارت به دنبال اوست.

مایکروسافت کارهای زیادی را برای برنامه پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان انجام می‌دهد که به افزایش فروش بازی‌های آن هم کمک کرده است.

با استفاده از این برنامه، بازی‌ها با گرافیک و نرخ فریم بهبود یافته اجرا می‌شوند و خصوصا اینکه عناوین زیادی در دسترس قرار دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید