تماشا کنید: نمایش جدید از گیم‌پلی The Last Guardian

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲

فقط چند روز دیگر تا انتشار The Last Guardian باقی مانده و روز جاری مجله هفتگی فامیتسو استریم زنده‌ای را در Nico Nico اجرا کرد که ۹ دقیقه از گیم‌پلی بازی به نمایش می‌گذاشت.

بازی به‌صورت زنده توسط روابط عمومی Sony Interactive Entertainment در ژاپن یعنی یاسوهیرو کایتئو  انجام می‌شد و با توجه به اینکه او همیشه بازی‌های سونی را در ژاپن نمایش می‌دهد، برای بسیاری از بازی‌بازان شخصی آشناست.

ما با تماشای ویدیوی زیر می‌توانیم از یکی از مراحل بازی که پسربچه و Trico برای غلبه بر یکی از پلتفرمینگ‌های بسیار ترسناک بازی همکاری می‌کنند لذت ببریم و Trico هم مثل همیشه تحسین بر انگیز به‌نظر می‌رسد.

در ویدیوی زیر می‌توان نرمی کامل پوست و پر Trico را حس کرد که واقعا جالب به‌نظر می‌رسد اما متاسفانه مثل همیشه این ویدیو از فشرده‌سازی بالای Nico Nico و وضوح پایین تصویر رنج می‌برد.

ضمنا شعبه ژاپنی سونی طی چند روز اخیر ویدیوهای جالب، طنز آمیز و همچنین نوستالژیکی را برای تبلیغ The Last Guardian منتشر می‌کند که یکی از آن‌ها را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

The Last Guardian در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد؛ در حالی که بازی‌بازان اروپایی باید تا ۷ دسامبر (چهارشنبه ۱۷ آذر) صبور باشند. طرفداران این عنوان در بریتانیا متاسفانه باید حتی مدت بیشتری را تا ۹ دسامبر (جمعه ۱۹ آذر) برای عرضه بازی تحمل کنند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید