بسته گسترش دهنده Calling all units برای بازی The Crew عرضه شد

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶

اخیرا دومین بسته گسترش دهنده برای بازی The Crew با نام Calling all units منتشر شده که دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی است.

این بسته الحاقی دارای یک بخش داستانی جدید است که شما را در نقش Clara Washington، یک مامور پلیس حرفه‌ای قرار می‌دهد، که وظیفه ی او، متوقف کردن رانندگان قانون شکن در سراسر ایالات متحده است.

اگر تمایل ندارید که در نقش پلیس بازی کنید، می‌توانید برعکس قانون عمل کنید و یک مسابقه دهنده باشید. می‌توانید با دیگران تیمی تشکیل دهید و در این تعقیب و گریز داغ شرکت کنید. دقت کنید که باید در یک گروه باشید و انفرادی ممکن نیست. بهرحال پلیس دنبال شماست و این شمایید که باید فرار کنید و جان سالم بدر ببرید!

ازاین ها گذشته، این گسترش دهنده شامل ۱۲ مرحله جدید، ماشین های پلیس کاملا مجهز و همچنین قابلیت بدست اوردن قطعات، ماشین های جدید و XP است. بازیکان در هر زمانی قادرند تا از پلیس به راننده و یا بالعکس تغییر یابند و از جهت دیگری به تجربه بازی بپردازند.

بعنوان عضوی در نیروی پلیس، شما به تعداد زیادی ماشین پلیس، از ابرماشین تا تراک های مخصوص آفرود، دسترسی خواهید داشت. درهر زمانی و مکانی، شما قادرید وارد تعقیب و گریز شوید، که بخوبی بیانگر غیرقایل پیشبینی بودن جهان‌‎باز این بازی است.

همچنین، تمامی بازیکنان قادر خواهد بود تا در نقش مسابقه دهنده ایفای نقش کنند، که شامل قابلیت های منحصر به فرد نظیر نیتروی بی‌نهایت، نارنجک های تولید صدا، سقف لول ۶۰ و تقویت موتور برای سرعت بیشتر خواهد بود.

بسته‌ی گسترش دهنده Calling all units هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس‌وان و رایانه‌های شخصی دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید