بزودی بروزرسانی جدیدی برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky منتشر می‌شود

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۴
بروزرسان جدید نسخه رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky منتشر شد

پس از انتشار بروزرسانی بزرگ بازی No Man’s Sky، شرکت هلو گیمز در جدیدترین خبر خود اعلام کرده است که بزودی یک بروزرسانی کوچک برای نسخه رایانه‌های شخصی این بازی منتشر می‌شود.

این بروزرسانی از طریق شبکه استیم برای دارندگان بازی No Man’s Sky انجام می‌شود لازم به ذکر است که با پیاده سازی این بروزرسانی شما شاهد تغییر بزرگی در بازی نخواهید شد و فقط تعدادی از مشکلات جزیی نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان برطرف می‌شود، مشکلاتی نظیر: نمایش ندادن دیالوگ‌های اساسی برای شروع یک ماموریت توسط NPCهای موجود در بازی، وجود باگی که موجب می‌شد تجهیزات از exosuit شما بصورت خودکار وارد قسمت inventory شوند ( کسانی که این مشکل را قبلا مشاهده کردند بدانند که هنوز این باگ برطرف نشده است و سازندگان در نظر دارند در بروزرسانی بعدی این مشکل را حل کنند ) و کرش‌هایی که در زمان اجرای بازی رخ می‌دهد.

 همچنین این بروزرسانی به شما اجازه می‌دهد تا زمان مادهای نصب شده در بازی را مشاهده کنید و تغییراتی در ساختار منوی بازی نیز صورت می‌گیرد.

این بروزرسانی هم اکنون برای آزمایش عمومی در دسترسی قرار دارد و زمانی که سازندگان از عملکرد مثبت این بروزرسانی بر روی بازی مطمعن شوند تصمیم بر عرضه آن می‌گیرند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید