گیفت کارت
گیفت کارت

انتخاب‌های پیشین شما برروی اتفاقات فصل سوم Walking Dead تاثیر می‌گذارند

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹

تل‌تیل گیمز اعلام کرد ذخیره سازی‌های فصل اول و دوم Walking Dead قابل پیاده سازی برروی فصل سوم است و انتخاب‌های پیشین شما برروی روند داستان تاثیر می‌گذارد. چنین چیزی شاید توسط بسیاری بازی‌بازان حدس زده می‌شد اما با توجه به اینکه فصل سوم این سری لقب فرعی “یک مرز جدید” را در پیش می‌گیرد، کسانی هم فکر می‌کردند توسعه‌ دهندگان آن در حال کار برروی مسیر جدیدی بودند.

تل‌تیل گیمز همچنان وعده می‌دهد فصل سوم این سری گزینه بسیار خوبی برای تازه‌کاران خواهد بود اما آن‌ها بازی‌بازان قدیمی را هم کنار نمی‌گذارند البته باید صبور باشیم و ببینیم این قابلیت تا چه حد تاثیر گذار است. در گذشته، فصل اول بازی تاثیر بزرگی برروی رویداد‌های فصل دوم داشت. با توجه به اینکه فصل دوم دارای چند پایان بسیار متفاوت بود، احتمالا تاثیرات آن‌ها را در فصل سوم خواهیم دید.

نگرانی دیگر این است که اتفاقات زیادی از زمان عرضه فصل دوم The Walking Dead افتاده است. بسیاری از بازی‌بازان به احتمال بالا بازی را برروی یک پلتفرم آغاز کردند. مثلا یک نفر ایکس‌باکس ۳۶۰ داشته و از آن زمان به سوی پلتفرم دیگری مانند ایکس‌باکس وان رفته است. تل‌تیل تاکنون توضیحی راجع به این مشکل نداده اما به‌نظر راه حلی هم برای آن‌ها در نظر گرفته شده و توسعه دهندگان وعده “چندین گزینه برای تاثیر ذخیره سازی‌های فصل اول و دوم” را داده‌اند و همچنین به‌زودی جزئیات بیشتری منتشر می‌شوند.

تل‌تیل کار برروی پلتفرم خود را که خارج از بحث رایانه‌های شخصی و کنسول‌هاست را آغاز کرده بنابراین شاید راهی برای تاثیرگذاری ذخیره‌ سازی‌ها بین نسل‌ کنسول‌ها وجود داشته باشد و شاید حتی میان تولید کنندگان مختلف. باید صبور باشیم و ببینیم تل‌تیل چه راه‌ حلی را در نظر گرفته است.

فصل سوم The Walking Dead در ۲۰ دسامبر (سه‌شنبه ۳۰ آذر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید