گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار قسمت پنجم Batman: The Telltale Series در این ماه مشخص می‌شود

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷

با توجه به اینکه تقریبا هر قسمت از بازی‌های تل تیل‌گیمز به‌طور دراماتیک یا با داستانی جالب به اتمام می‌رسند، سوالی که در ذهن تمام بازی‌بازان به جود می‌آید، این است که “قسمت بعدی در چه زمانی منتشر می‌شود؟” برای Batman: The Telltale Series این سوال اهمیت بالاتری پیدا می‌کند چون دیگر به آخرین قسمت خود رسیده است.

خوشبختانه به‌نظر می‌رسد مدت زیادی را نباید صبر کنیم. توسعه دهندگان Batman: The Telltale Series اعلام کردند تاریخ انتشار قسمت پنجم این سری در ماه جاری مشخص خواهد شد. آن‌ها گفتند این قسمت پیش از کریسمس در دسترس قرار می‌گیرد که یعنی طرفداران باید مدت زمان کمی را برای دست‌یابی به نتیجه نهایی داستان حماسی برویس وین، گاتهام و بتمن صبور باشند.

اگر این صحبت‌ها برای شما کافی نبوده، بنابراین بدانید تل‌تیل گیمز اعلام کرد احتمالا در مراسم Game Awards که در ۵:۳۰ صبح روز جمعه برگزار می‌شود، جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت.

در آن رویداد احتمالا فصل سوم The Walking Dead هم نمایش داده خواهد شد که خود بازی هم در ۲۰ دسامبر (سه‌شنبه ۳۰ آذر) عرضه می‌شود. قطعا در یک ماه قرار است دو بازی از سوی تل‌تیل گیمز انتشار یابد اما آیا احتمال دارد هر دو بازی در یک روز در دسترس قرار بگیرند؟

Batman: The Telltale Series تاکنون تحسین برانگیز بوده اما مشکلات فنی مزاحم تجربه بازی را خراب کرده‌اند. باید امیدوار باشیم قسمت پنجم این مشکلات را نداشته باشد و به یکی از بهترین‌های تل‌تیل تبدیل شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید