خالق Final Fantasy راجع به FF7 Remake صحبت‌های بیشتری کرد

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰

هیرونوبو ساکاگوچی به عنوان خالق سری Final Fantasy، طی مصاحبه خود با Glixel راجع به پیشرفت مراحل توسعه نسخه ریمیک Final Fantasy 7 و موضوعات زیاد دیگری صحبت کرد.

در موضوع مربوط به نسخه ریمیک Final Fantasy 7، یکی از دلایلی که اسکوئر اینکس در سکوت به توسعه بازی می‌پردازد، این است که آن‌ها نمی‌خواهند انتظارات بزرگ طرفداران را ناامید سازند. ساکاگوچی گفت ساخت ریمیک‌ها دشوار است و سه گانه اصلی Star Wars را مثال زد. جورج لوکاس تغییرات زیادی را در نسخه ویژه آن فیلم‌ها به وجود آورد اما طرفداران همچنان سه گانه اصلی را دوست دارند.

او همچنین گفت پیش از اینکه به‌طور عمومی در E3 2015 اعلام شود، وی اطلاع نداشت که اسکوئر اینکس در حال ساخت نسخه ریمیک Final Fantasy 7 بوده است. ساکاگوچی مانند همه افراد شگفت‌زده شد.

ساکاگوچی گفت او پیش‌نمایش بازی را دیده و حدس می‌زند تیم توسعه دهنده، صحنه‌های اکشن بازی را حفظ نگه می‌دارد. وی همچنین احساس می‌کند نسخه ریمیک Final Fantasy 7 در حالی که همان شخصیت‌ها و عناصر داستانی نسخه اصلی را به اشتراک می‌گذارد، اما می‌تواند در برخی از بخش‌ها مثل یک بازی جدید عمل کند.

او حتی گفت وقتی کمپانی را ترک کرد، اسکوئر اینکس سری Final Fantasy به مسیر متفاوتی برد. ساکاگوچی اعتراف نمود با روشی که Final Fantasy XIII در پیش گرفت، راضی نبود اما حال با توجه به اینکه تیم سازنده با Final Fantasy XV این سری را به مسیر درستی بردند، راضی است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید