تماشا کنید: تریلر لایو اکشن جدید The Last Guardian بسیار نوستالژیک است

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴

امروز شرکت سرگرمی‌های سونی یک تریلر لایو اکشن جدید از عنوان به شدت مورد انتظار The Last Guardian منتشر کرد؛ عنوانی که قرار است پس از انتظارات فراوان، سرانجام در ۶ دسامبر سال جاری در مناطق آمریکای شمالی و ژاپن منتشر شود.

این ویدیو Salaryman’s Episode نام گرفته است و به خوبی نشان می‌دهد که انتظار کشیدن برای یک عنوان و مشاهده انتشار آن چه حسی دارد. در این ویدیو یک کارمند در مقابل پوستر تبلیغاتی بازی The Last Guardian قرار می‌گیرد و با چهره‌ای خسته و آرام اشاره می‌کند که ۷ سال برای این عنوان انتظار کشیده است. در طرف دیگر یک کارمند دیگر در کنار او می‌ایستد و در حالی که اصلا نمی‌داند قضیه چیست و این پوستر چه چیزی است از مرد دیگر می‌پرسد که چرا ناراحت هستی. البته او ظاهرا خیلی اهمیتی به موضوع نمی‌دهد و راهش را با پاسخ دادن به گوشی تلفن خود ادامه می‌دهد. در آخر شخصیت اصلی تریلر لبخندی پر از رضایت می‌زند و صحنه‌ای کوتاه از گیم‌پلی بازی پخش می‌شود.

فقط برای این که این قضیه انتظار بهتر درک شود باید بگویم که انتظار ۳ نسل پشت سر  The Last Guardian است. بازی‌بازان نسل پلی‌استیشن ۲ که منتظر عنوانی از خانواده سایه کلوسوس و ایکو هستند، بازی‌بازان نسل پلی‌استیشن ۳ که نسخه بازسازی شده بازی‌های نام برده را تجربه کرده‌اند و با معرفی The Last Guardian منتشر آن هستند و بازی‌بازان نسل پلی‌استیشن ۴ که با دیدن نمایش‌های خیره کننده بازی منتظر آن مانده‌اند.

شما می‌توانید تریلر لایو اکشن عنوان The Last Guardian را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید