لباس و لوگوی تیم چاپکوئنسه در FUT رایگان شد

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸

الکترونیک آرتز در حرکتی زیبا و برای ادای احترام به ورزشکاران تیم چاپکوئنسه، که در سانحه‌ی تلخ سقوط هواپیما جان باختند، لباس و لوگوی این تیم را برای همگان در Fifa Ultimate Team رایگان کرد.

لباس و لوگوی تیم چاپکوئنسه روز پیش به همراه پیامی به تمامی کاربران FUT فرستاده شد. در این پیام EA Sports بازی بازان را به پوشاندن لباس این تیم به بازیکنان و قرار دادن لوگوی آن به عنوان نشان تیم، برای همدردی با دوستان و خانواده‌ی ورزشکاران جان باخته و ادای احترام به آن‌ها، دعوت کرده است. این لباس‌ها و لوگوها قابل معامله با آیتم‌های دیگر در Fifa 17 نیستند.

بازیکنان تیم چاپکوئنسه‌ی برزیلی سوار بر هواپیمایی به مقصد جام Copa Sudamericana (جام باشگاه‌های آمریکای جنوبی) بودند که هواپیمای نام برده شده در کلمبیا به علت کمبود سوخت سقوط کرد. سرنشینان هواپیما به همراه خدمه جمعاً ۷۷ نفر بودند که به گزارش BBC تنها ۶ نفر از آن‌ها جان سالم به در برده و ۷۱ نفر دیگر در این سانحه کشته شدند. ۱۹ نفر از بازیکنان تیم کشته و سه بازیکن مجروح شدند. یک نفر از مجروحین مجبور به قطع یکی از دو پای خود شده است و امکان از دست دادن پای دیگر نیز وجود دارد. حریف آن‌ها در فینال جام باشگاه‌های آمریکای جنوبی، اتلتیکو ناسیونال، به احترام این تیم از بازی انصراف داده و بازی را واگذار کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید