مدت زمان گیم‌پلی بخش داستانی Resident Evil 7 مشخص شد | اطلاعات دیگر

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴

Resident Evil 7 خوشبختانه قرار است یک بازی ترسناک بقایی عالی باشد. با الهام گرفتن از عناوینی مانند Outlast ،P.T و Resident Evil 1، این نسخه از سری با هدف بازگشت به ریشه‌ها منتشر می‌شود. به‌تازگی مجله مشهور اسپانیایی یعنی Hobbyconsolas توانستند به تجربه بازی بپردازند و آن‌ها اطلاعات جالب جدیدی را از بازی منتشر کرده‌اند.

اول از همه آن‌ها گفتند بخش داستانی Resident Evil 7 به مدت ۱۴ الی ۱۶ ساعت از وقت شما را می‌گیرد که مدت زمان گیم‌پلی نسخه‌های قبلی سری بازی‌های Resident Evil هم تا همین حدود بودند. مدت زمان گیم‌پلی Resident Evil 7 می‌تواند وابستگی زیادی به مهارت شما در حال معماها و جمع‌آوری آیتم‌های مخفی داشته باشد اما ۱۴ الی ۱۶ ساعت گیم‌پلی نهایی برای طرفداران حرفه‌ای این بازی، خبر خوبی است.

این مجله همچنین اعلام کرد Winters، فامیلی دو شخصیت اصلی بازی یعنی Ethan و Mia است و بازی ارتباطات زیادی به نسخه‌های قبلی این سری دارد.

علاوه بر این، معمولا در درجه سختی Normal باید بازی را در نوارکاست ذخیره (سیو) کنید اما چنین چیزی در درجه سختی Madhouse تغییر می‌کند.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تصاویر زیبای جدید بازی را می‌توانید در ابن بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید