Red Dead Redemption در ششم دسامبر به رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ می‌آید

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳

همانطور که پیش‌تر اعلام شد، Red Dead Redemption قرار است با استفاده از سرویس استریم پلی استیشن Now به رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ بیاید. حال زمان دقیق انتشار آن توسط راک‌استار اعلام شد.

شرکت راک استار به‌صورت رسمی اعلام کرد که Red Dead Redemption در تاریخ ششم دسامبر از طریق سرویس استریم پلی استیشن Now برروی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل بازی می‌شود. این سرویس که تعداد بازی بسیاری دارد با استفاده از قابلیت استریم بازی‌های پلی استیشن ۳ را برروی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل بازی می‌سازد. این سرویس با قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل ایکس‌باکس وان متفاوت بوده و شما درصورت داشتن نسخه دیجیتالی و یا فیزیکی بازی‌ پشتیبانی شده روی پلی استیشن Now بازهم باید برای آن هزینه‌ای بپردازید. در کنار آن شما نیازمند داشتن اینترنت پرسرعت نیز هستید.

Red Dead Redemption با وجود سال‌ها درخواست‌ طرفداران رایانه‌های شخصی همچنان تنها در دسترس کنسول‌ها است. نسخه دوم بازی نیز که اخیرا معرفی شده، همچنان کنسول‌ها را هدف اصلی خود در نظر گرفته است. به‌نظر می‌آید هم‌اکنون تنها راه تجربه Red Dead Redemption برروی رایانه‌های شخصی یا پلی استیشن ۴ استفاده از سرویس استریم است. Red Dead Redemption با استفاده از قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل در دسترس کنسول ایکس‌باکس وان نیز قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید