گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Watch Dogs 2 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
بازی Watch Dogs 2 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

پس از گذشت دو هفته از عرضه بازی Watch Dogs 2 بر روی کنسول‌ها بالاخره این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد.

شما می‌توانید نسخه رایانه‌های شخصی بازی Watch Dogs 2 را از طریق شکه استیم، Uplay و یا از مکان‌های فروش دیگر خریداری کنید لازم به ذکر است که این عنوان هنوز برای سیستم عامل مک منتشر نشده است.

اخیرا شرایطی فراهم آمده است که شما با خرید یک مدل خاص کارت گرافیک انویدیا، بصورت رایگان بازی Watch Dogs 2 را می‌توانید دریافت کنید.

در ابتدا قرار بود با فرا رسیدن تاریخ عرصه بازی، Watch Dogs 2 بصورت همزمان بر روی هر سه پلتفرم مقصد منتشر شود اما بنابر دلایلی انتشار بازی بر روی رایانه‌های شخصی با تاخیر دو هفته‌ای روبرو شد. شرکت یوبی‌سافت در این رابطه معتقد است که این تاخیر به تیم سازنده این فرصت را داده است تا بتوانند مطمعن شوند که عنوان Watch Dogs 2 عملکرد بسیار خوبی بر روی رایانه‌های شخصی خواهد داشت.

شرکت یوبی‌سافت پیش از عرضه بازی Watch Dogs 2 عنوان کرده بود که با تجربه این بازی جای خالی سری Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۶ به خوبی پر می‌شود اما پس از انتشار بازی Watch Dogs 2 نتوانست در ابتدا فروش بسیار خوبی داشته باشد. نسخه دوم بازی در مقایسه با نسخه اول کاهش هشتاد درصدی فروش در هفته اول داشت، شرکت یوبی‌سافت در واکنش به این موضوع عنوان کرد:

ما بخاطر بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و بازیبازان بسیار خوشحال هستیم زیرا این موضوع موفقیت Watch Dogs 2 را در دراز مدت تضمین می‌کند.

بازی Watch Dogs 2 اخیرا روند رو به رشدی در زمینه فروش داشته است و شاید پیش بینی شرکت یوبی‌سافت از آینده بازی درست بوده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید