گیفت کارت
گیفت کارت

مجله تایم بازی No Man’s Sky را در لیست برترین بازی‌های سال قرار داد

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
بروزرسان جدید نسخه رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky منتشر شد

هر شخص در رابطه با انتخاب برترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ می‌تواند علایق متفاوتی داشته باشد و مسلما یک انتخاب واحد برای همه مردم وجود ندارد. مجله تایم نیز به‌تازگی لیست انتخابی خود را منتشر کرده است که در این بین بازی No Man’s Sky در بین ده بازی برتر قرار گرفته است.

در قسمت زیر می‌توانید نام ده بازی برتر سال ۲۰۱۶ را از دیدگاه مجله تایم مشاهده کنید:

۱) The Witness
۲) Uncharted 4
۳) Inside
۴) Tharsis
۵) Burly Men At Sea
۶) Dragon Quest Builders
۷) Crashlands
۸) Virginia
۹) Battlefield 1
۱۰) No Man’s Sky

تنها دلیلی که این بازی در لیست برترین‌های سال ۲۰۱۶ قرار گرفته است به این خاطر است که No Man’s Sky چه در زمان ساخت و چه در زمان عرضه در کانون توجه‌ قرار داشت و صحبت‌ها و اخبار زیادی درباره این بازی منتشر شد. بازی No Man’s Sky پس از انتشار تا مدت‌ها از سوی سازندگان پشتیبانی نشده بود و این موضوع دارندگان این عنوان را بسیار ناامید کرده بود البته اخیرا یک بروزرسانی برای این بازی عرضه شد و به این شایعات خاتمه داد.

لازم به ذکر است که مجله تایم این لیست را پیش از عرضه بروزرسانی جدید بازی No Man’s Sky انتخاب کرده است، شاید نویسندگان مجله چیزی در بازی دیده‌اند که از دیدگاه ما پنهان بوده است! مجله تایم بازی No Man’s Sky را دست آوردی بسیار عالی خطاب کرده است که علت شکست آن درک نکردن این بازی بزرگ توسط مردم بوده است.

اگر شما دیدگاه مجله تایم را با نظرات کاربران شبکه استیم و سایت متاکریتیک مقایسه کنید شاهد تفاوت‌های بسیار زیادی خواهید بود. بازخورد کاربران شبکه استیم عموما نسبت به بازی منفی بوده است و در سایت متاکریتیک نیز امتیاز پایین ۴٫۵/۱۰ به این عنوان تعلق گرفته است.

No Man’s Sky در شروع بازی بسیار جالب به نظر می‌رسد اما کافیست چند ساعت از نجربه این عنوان بگذرد تا تکراری بودن بازی بیش از هرچیز خودنمایی کند. شما در هر سیاره‌ای که وارد می‌شوید همان حیوانات تکراری را مشاهده می‌کنید، چهارپایان زرد رنگ! حتی در رنگ این موجودات نیز اندکی تنوع به کار نرفته است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید