هیدئو کوجیما در مراسم PlayStation Experience حضور خواهد داشت

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

شرکت سرگرمی‌های سونی امروز اعلام کرد که خالق افسانه‌ای سری متال گیر، یعنی آقای هیدئو کوجیما، در مراسم PlayStation Experience حضور خواهد یافت. قطعا حضور ایشان می‌تواند جذابیت مراسم را افزایش دهد و امکان انتشار اطلاعاتی هیجان انگیز از عنوان در دست ساخت ایشان یعنی Death Stranding نیز وجود خواهد داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده، آقای کوجیما در یک پنل جدید اختصاصی که برای بازی Death Stranding افتتاح شده است‌، صحبت خواهد کرد که در روز شنبه پیش رو خواهد بود. همچنین به طور خلاصه توضیح داده شده است که «مهمانان ویژه‌ای» در این زمان حضور خواهند یافت. با این که هنوز جزئیات دقیق تری منتشر نشده است اما شاید حضور کوجیما در مراسم PlayStation Experience امسال، باعث شود اطلاعات جدیدی از عنوان در دست ساخت و مورد انتظار او، یعنی Death Stranding در اختیار قرار بگیرد. آخرین باری که از عنوان Death Stranding شنیدیم، در مراسم Tokyo Game Show بود که البته اطلاعات بسیار جزئی و نا مفهوم بودند.

عنوان Death Stranding برای اولین بار، چند ماه پیش در کنفرانس سونی در مراسم E3 معرفی شد و همه را هیجان زده کرد اما هنوز مشخص نیست که سبک سیاق بازی به چه گونه است.

مراسم PlayStation Experience در روز ۳ دسامبر و در آناهیم کالیفرنیا آغاز خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید