الکترونیک آرتز برنامه‌ دارد تا تعداد بسیار بالایی Titanfall 2 در سال‌های متمادی بفروشد | عملکرد Battlefield 1 قوی بود

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

در کنفرانس سالانه Credit Suisse 2016 پیتر مور از شرکت الکترونیک آرتز صحبت‌های بسیاری درمورد آینده عناوین این شرکت کرد.

پیتر مور در ابتدای صحبت‌های خود به این نکته اشاره داشت که الکترونیک آرتز می‌خواهد تعداد بسیار بالایی Titanfall 2 را در سال‌های متمادی به فروش برساند.

وقتی Titanfall 2 میانگین نمرات ۸۹ را از منتقدین دریافت می‌کند به شما نشان می‌دهد که بازی خارق العاده‌ای با کیفیت عالی است. این بازی قرار است به‌صورت مستمر محتوای رایگانی در طی ۱۲ ماه آینده دریافت کند که به ما موقعیت بسیار خوبی در ساخت یک جامعه بزرگ می‌دهد.

کاری که ما عناوین فوق العاده‌ای همانند Titanfall 2 انجام می‌دهیم این است که تا سال‌ها از آن پشتیبانی می‌کنیم. ما برنامه داریم که تا سال‌های متمادی تعداد بسیار زیادی Titanfall 2 در سطح جهان به‌فروش برسانیم.

در ادامه پیتر مور به Battlefield 1 اشاره کرد. او چنین گفت که فروش دو بازی شوتر به‌صورت همزمان در تاریخ الکترونیک آرتز بی‌سابقه بوده و Battlefield 1 هم رفتاری همانند Titanfall 2 دریافت خواهد کرد یعنی تا سال‌های متمادی پشتیبانی می‌شود.

در همین زمان نیز Battlefield 1 آغاز بسیار بسیار قدرتمندی داشته است. پس فکر میکنم این دو عنوان با یکدیگر رقابت نمی‌کنند بلکه بر سر زمان رقابت دارند. شرکت الکترونیک آرتز دارای دو عنوان شوتر عالی است. ما به‌صورت کاملا مالک آی‌پی Battlefield 1 هستیم و رسپاون نیز یک استودیوی توسعه دهنده با درجه جهانی است که حقیقتا در عرضه محتوای جدید و تازه کردن تجربه گیم‌پلی عالی عمل کرده است. به‌نظرم این یک موفعیت عالی برای شرکت EA است.

من نگران فروش Titanfall 2 دریک هفته خاص نیستم. من به فروش طولانی مدت و بازه زمانی یکساله فکر میکنم. باید به این فکر کرد که چه مقدار از سهم بازار را می‌توانیم در طولانی مدت کسب کرده و نگه داریم. همان کاری که با سری Battlefield و نمونه بارز آن Battlefield 4 کردیم که در کنار دریافت مشتری، آن‌ها را تا بازه زمانی طولانی درگیر بازی کردیم و سپس افراد به نسخه بعدی معرفی شدند.

مور در پایان به این نکته اشاره داشت که تیم رسپاون بازی فوق العاده‌ای خلق کردند و با وجود آنکه در زمان شلوغی عرضه عناوین شاهد منتشر شدن Titanfall 2 بودیم اما در بلند مدت این کیفیت است که می‌درخشد.

وضعیت Titanfall 2 نیز همانند آنچه با سری Battlefield اتفاق افتاده است. کاری که ونس زامپلا و تیمش انجام داده‌اند ساخت یک عنوان خارق العاده است، یکی از تحسین شده‌ترین عناوین امسال که در زمان شلوغی عرضه بازی‌ها منتشر شد اما در پایان این کیفیت است که می‌درخشد و درکنار آن قابلیت بالای الکترونیک آرتز در فروش این بازی نیز قابل ذکر است، ما می‌توانیم تا سال‌های متمادی Titanfall 2 را به فروش برسانیم. فکر می‌کنم وضعیت Titanfall 2 کاملا مشخص و روشن است.

Titanfall 2 و Battlefield 1 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید