گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش – عنوان Marvel vs. Capcom 4 سال آینده عرضه می‌شود

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۰

شخصیت‌های دو دنیای Marvel و Capcom قرار است باری دیگر در مقابل یکدیگر قرار گیرند. طبق اعلام منابع مختلف سال آینده شاهد معرفی Marvel vs. Capcom 4 هستیم.

منابع مختلف خبر از معرفی Marvel vs. Capcom 4 در سال ۲۰۱۷ می‌دهند. این عنوان قرار است در مراسم ۲۰۱۶ PlayStation Experience که در سوم دسامبر برگزار می‌شود، معرفی شود. همچنین شخصیت‌های موجود در این عنوان مربوط به دنیای سینمایی مارول خواهند بود. یعنی باید انتظار دیدن شخصیت‌های سری X-Men را نداشته باشید و در عوض شخصیت‌های فیلم‌هایی چون The Avengers و Guardian of Galaxy در بازی حضور دارند. منتظر دیدن شخصیت‌هایی چون Ant-Man و Groot باشید و شخصیت‌هایی چون Wolverine و Magneto در این عنوان حضور نخواهند داشت. آخرین عنوان این سری در سال ۲۰۱۱ با نام Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان انتشار یافت. سپس در ادامه شاهد عرضه Ultimate Marvel vs. Capcom 3 بودیم. شخصیت‌های اصلی نسخه سوم قهرمانان X-Men بودند و حال باید دید که نسخه چهارم بدون این قهرمانان محبوب چه می‌کند، البته اگر معرفی گردد.

در سال ۲۰۱۳ بود که قرارداد کپکام با مارول به پایان رسید و سپس شاهد آن بودیم که تمامی محتوای مربوط به سری Marvel vs. Capcom از فروشگاه‌های آنلاین پلی استیشن و ایکس‌باکس خارج شدند. پولیگان نیز هنگامی که با کپکام درمورد این مسئله تماس گرفت چنین پاسخی دریافت کرد:

ما نمی‌توانیم هم‌اکنون به نکته‌ای اشاره کنیم. بگذارید اینطور بگوییم که ما از این شایعات زیاد می‌شنویم. ما عاشق طرفداران خود هستیم و مطمئنا می‌خواهیم رضایت آن‌ها را کسب کنیم. از این فراتر چیزی نمی‌توانیم بگوییم اما مشخص نیست که آینده چه چیزی برای‌مان دارد!

مراسم ۲۰۱۶ PlayStation Experience در سوم دسامبر برگزار می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید