فروش Watch Dogs 2 روند رو به رشدی داشته است

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
بازی Watch Dogs 2 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

بازی Watch Dogs 2 پس از انتشار نتوانست فروش بسیار بالایی داشته باشد و در این زمینه مطابق انتظارات سازندگان پیش نرفت، حال به نظر می‌رسد شرایط فروش بازی رو به بهبودی می‌باشد.

عنوان Watch Dogs 2 در پیش خرید بازی اصلا در حد انتظارات ظاهر نشد، با رسیدن زمان انتشار بازی نیز استقبال بسیار خوبی ازسوی مردم صورت نگرفت شاید مهم تریم دلیل فروش پایین بازی برمی‌گردد به اتفاقاتی که در زمان انتشار قسمت اول سری Watch Dogs پیش آمده بود. در آن زمان شرکت یوبی‌سافت با تبلیغات و مانورهای بسیار زیاد طرفداران خود را برای تجربه بازی Watch Dogs بسیار هیجان زده کرده بود اما زمانی که این عنوان منتشر شد نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و به عنوان یک بازی متوسط شناخته شد اگرچه Watch Dogs 2 از نسخه اول بازی بسیار بهتر عمل کرده است اما به نظر می‌رسد کماکان باید تاوان شکست سری اول خود را بدهد!

حال با گذشت دو هفته از زمان عرضه Watch Dogs 2 به نظر می‌رسد وضعیت فروش این بازی با روند رو به رشدی مواجه شده است حداقل در انگلستان اوضاع از این قرار است. تخفیفاتی که به مناسبت جمعه سیاه ( Black Friday ) شامل حال بازی Watch Dogs 2 شد، وضعیت فروش بازی را در دومین هفته عرضه بازی بهبود بخشید، حال آمار فروش این بازی در رده فروش عناوین اخیر سری بازی‌های Assassin’s Creed قرار گرفته است البته نباید فراموش کرد که عناوین جدید Assassin’s Creed نیز با فروش بسیار خوبی همراه نبود‌ه‌اند اما بطور کامل اگر یک عنوان از این سری عملکرد بدی هم داشته باشد بخاطر محبوبیت سری Assassin’s Creed در زمینه فروش با شکست مواجه نمی‌شود!

بازی Watch Dogs 2 عنوان بسیار خوبی است و بسیار بهتر از قسمت اول خود کار کرده است و امیدواریم با توجه به کیفیت خوب بازی در آینده با فروش بهتری روبرو شود.

عنوان Watch Dogs 2 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید