نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 بسیار بهینه است

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷

بازی Watch Dogs 2 روز جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به‌نظر می‌رسد یوبی‌سافت این بار کار خود را به خوبی انجام داده است. از بسیاری از بازی‌های یوبی‌سافت به علت بهینه نبودن‌شان انتقاد می‌شده اما Watch Dogs 2 این‌طور نیست.

با توجه به گزارش تعدادی از کاربران استیم، می‌توان گفت Watch Dogs 2 برروی رایانه‌های شخصی روان اجرا می‌شود البته یک‌سری لگ‌های جزئی وجود دارند اما بازی نهایی حتی در تنظیمات Ultra هم عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

در ادامه می‌توانید نظرات برخی از کاربران را مشاهده کنید:

بازی هم‌اکنون منتشر شده است. من بازی را برروی GTX 750TI و GTX 970 برروی تمامی تنظیمات و رزولوشن ۱۰۸۰p و ۹۰۰p آزمایش کردم.

اول از همه باید بگویم بازی از Watch Dogs 1 بهتر اجرا می‌شود و بسیار بهینه‌تر از Mafia 3 و Dishonored 2 است. برای دست‌یابی به نرخ فریم بالای ۳۰ با کارت گرافیک GTX 750TI باید ترکیبی از تنظیمات Medium و High در رزولوشن ۹۰۰p و Low و Medium برای رزولوشن ۱۰۸۰p در نظر بگیرید. دارندگان GTX 970 هم می‌توانند تنظیمات Ultra و Very High در رزولوشن ۱۰۸۰p را برای به دست آوردن نرخ فریم بیش از ۶۰ در نظر داشته باشند اما این نرخ فریم به اندازه کافی ثابت نخواهد ماند. بخش مقدمه بازی را انجام دهید و سپس با افت فریم‌هایی مواجه می‌شوید بنابراین تنظیمات را بین High و Very High در رزولوشن ۹۰۰p و ۱۰۸۰p به‌منظور دست‌یابی به نرخ فریم بیش از ۶۰ نگه دارید. در ۳۰ دقیقه ابتدایی مقدمه نمی‌توان راجع به بهینه‌سازی بازی نظر داد. آزمایش واقعی پس از آن شروع خواهد شد. من با اطمینان بازی را به شما پیشنهاد می‌کنم چون عنوان خوبی بوده، بهینه‌سازی بهتری نسبت به بسیاری از عناوین اخیر داشته و بسیار روان است و اگر نرخ فریم را برروی ۳۰ قفل نمایید و تنظیمات را هم برروی Ultra بگذارید، بهترین عملکرد را مشاهده می‌کنید.

یکی دیگر از کاربران می‌گوید:

تاکنون بازی کاملا خوب بوده است. نرخ فریم به‌طور کلی با ثبات بوده و منوی تنظیمات هم با گزینه‌های زیادی پر شده است. گیم‌پلی بازی حس شیرینی دارد و پتانسیل ترکیب چند چیز با یکدیگر سبک بازی را به نوعی به انتخابی و دلخواه خودتان در جهانی عظیم تبدیل می‌کند.

همچنین کاربر دیگری هم گفت:

لعنتی… اولین عنوانی که در سال جاری بدون اشکال و با بهینه‌سازی خوب منتشر شده و آن هم توسط یوبی‌سافت؟! اینگونه باید یک بازی را برروی رایانه‌های شخصی عرضه کنید. بتسدا و دیگران توجه داشته باشند. خود بازی هم شبیه Watch Dogs 1 به‌همراه موارد بیشتر دیگری بوده و تاکنون که خوب است.

به‌نظر می‌رسد یوبی‌سافت از عناوین گذشته خود درس گرفته که یعنی می‌توان انتظار داشت بازی‌های آینده این شرکت برروی رایانه‌های شخصی به خوبی بهینه‌سازی شوند. بازی مهم بعدی یوبی‌سافت Ghost Recon: Wildlands است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید