کارگردان The Last Guardian از چرخه طولانی توسعه این بازی نکاتی را ذکر کرد

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۱

پس از سال‌ها توسعه و چندین تاخیر، سرانجام The Last Guardian هفته آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. حال مشخص یافته بازی به‌همراه یک پیام نوشته شده از سوی کارگردان آن یعنی فومیتو اوئدا در دسترس قرار می‌گیرد که در این پیام “چرخه پرپیچ و خم” توسعه بازی را ذکر کرد.

اوئدا در ادامه صحبت‌هایش The Last Guardian را “تجربه‌ای بی‌شباهت به بازی‌های دیگر” خطاب کرد و افزود او امید دارد هنگامی که مردم مشغول تجربه بازی هستند، گاهی اوقات هم از بازی کردن دست بکشند و از منظره آن لذت ببرند. اوئدا همچنین گفت وی امیدوار است طرفداران بازی را کاملا به اتمام برسانند چراکه بازی دارای پایانی بوده که آن‌ها نمی‌خواهند از دستش بدهند.

پیام کامل او را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ماجراجویان عزیز، مدت زمان طولانی‌ای بود اما من از اینکه می‌دانم The Last Guardian در دستان شماست خوشحال هستم (و راحت!). وقتی برای اولین بار شروع به ساخت The Last Guardian کردیم، من می‌خواستم بازی را براساس تجربیات‌مان از Ico و Shadow of the Colossus بسازم تا آن را به موفق‌ترین عنوان‌مان تبدیل کنم. متاسفانه همان‌طور که می‌دانید، ما در طول راه به یک سری مسیرهای پرپیچ و خمی برخوردیم و مراحل توسعه بازی از آنچه که همه انتظارش را داشتند هم طولانی‌تر شد.

باز هم فقط به عنوان اینکه Ico و Shadow of the Colossus بازی‌های واقعا منحصر به‌فردی هستند، بنابراین The Last Guardian هم تجربه‌ای بی‌شباهت نسبت به دیکر عناوین است. هنگامی که مشغول بازی کردن هستید، زمانی توقف کنید و از منظره لذت ببرید و شما قطعا نمی‌خواهید پایان بازی را از دست بدهید! تیم توسعه دهنده و من همگی امیدواریم زمان فوق‌العاده‌ای را با The Last Guardian سپری کنید؛ هیچ چیز دیگری نمی‌تواند ما را خوشحال‌تر سازد.

فومیتو اوئدا

The Last Guardian در E3 سال ۲۰۰۹ به عنوان یک بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۳ معرفی یافت سپس به خاطر دلایل متعدد باور بر این بود که پروژه ساخت آن لغو شده است. اوئدا در سال ۲۰۱۱ سونی را ترک کرد گرچه او به‌صورت مستقل به ساخت بازی ادامه داد. در E3 سال ۲۰۱۵، سونی اعلام نمود بازی به پلی‌استیشن ۴ انتقال داده می‌شود و در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. چنین چیزی اتفاق نیفتاد چراکه مدتی بعد بازی تا ۶ دسامبر ( سه‌شنبه ۱۶ آذر) یعنی هفته دیگر تاخیر خورد.

در این بخش می‌توانید ۸ دقیقه از گیم‌پلی زیبای بازی را تماشا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید