گیفت کارت
گیفت کارت

قرار است از گیم‌پلی نهایی بازی Prey در جریان مراسم ۲۰۱۶ The Game Awards رونمایی شود

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱
قرار است از گیم‌پلی نهایی بازی Prey برای در مراسم 2016 The Game Awards رونمایی شود

با نزدیک شدن به مراسم The Game Awards 2016، شرکت بتسدا تصمیم گرفته است که نمایشی کامل از گیم‌پلی بازی Prey را برای علاقه‌مندان به این عنوان به نمایش بگذارد.

Geoff Keighley روزنامه نگار مطرح دنیای بازی‌های ویدیویی در جدیدترین پست خود در شبکه اجتماعی توییتر عنوان کرده است:

به هیچ وجه نمایش گیم‌پلی بازی Prey را در شب پنج شنبه از دست ندهید.

البته لازم به ذکر است که پیش از این از گیم‌پلی بازی Prey رونمایی شده است اما به گونه‌ای نبوده است که بتواند به ما یک آگاهی و شناخت کامل از بازی بدهد و همچنان حس کنجکاوی ما در مورد بازی Prey به طور کامل رفع نشده است، انتظار می‌رود در نمایش جدیدی که در مراسم The Game Awards 2016 شاهد آن خواهیم بود به مراتب گیم‌پلی کامل تر و جامع تری از این عنوان برای حاضرین مهیا شود.

از آنجایی که بازی Prey برای عرضه در سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است و شرکت بتسدا تمایل دارد روند ساخت این بازی تا جایی که امکان دارد سریع‌تر پیش برود، در طی این مدت اخبار و جزییات زیادی از این عنوان منتشر نشده است. بازیکنان در Prey با دنیایی علمی تخیلی و وحشت زده مواجه می‌شوند و به نظر می‌رسد با توجه به سابقه استودیوی آرکین شاهد عنوانی با نمای دید اول شخص خواهیم بود.

اخیرا جزییاتی در رابطه با بخش داستانی بازی Prey منتشر شده است. داستان Prey در زمانی جریان دارد که برنامه‌های فضایی در کشور آمریکا گسترش یافته است، شما در نقش شخصیتی با نام مورگان در بازی حاضر می‌شوید، انتخاب جنسیت مورگان در اختیار شما قرار دارد.

این امکان وجود دارد که شرکت بتسدا در جریان مراسم The Game Awards 2016 جزییات بیشتری از تاریخ انتشار بازی Prey را مشخص کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید