گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در مراسم Game Awards 2016 نمایش داده می‌شود

Wii U
عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در مراسم Game Awards 2016 نمایش داده می‌شود

شرکت نینتندو آمریکا امروز اعلام کرد عنوانی که به‌زودی برای کنسول های نینتندو سویچ و وی‌یو عرضه خواهد ‎شد، پنج‌شنبه شب در The Game Awards 2016 به نمایش گذاشته می‌شود.

ناشر این خبر در یک پست توییتری شرح می‌دهد که چگونه به طرفداران این عنوان (که از قبل پیش‌بینی شده بود که در ادامه‌ی مجموعه The Legend of Zelda در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد‌‌شد) یک “نگاه انحصاری” داده می‌شود.

تهیه‌کننده این مراسم یعنی جف کیتزلی (Geoff Keighley) نیز با انتشار دو تصویر نشان‌واره‌ی بازی و نماد قبیله‌ی شیکاه، به این اخبار ملحق شد.

عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در اصل در سال ۲۰۱۳ معرفی شد تا به صورت انحصاری برای کنسول وی‌یو در سال ۲۰۱۵ عرضه شود. پس از دوبار تاخیر، تاریخ انتشار این عنوان را سال آینده تعیین کردند.

شروع این عنوان مانند خیلی از عنوان‌های دیگر این سری است، و همچنین این عنوان دارای محیط جهان‌بازی است که تقریبا دوازده بار بزرگ‌تر از جهان عنوان Twilight Princess بوده، و همچنین بر خروجی‌ها ورودی‌های تعریف شده برای محیط ها، تاکید کمتری دارد. مشابه به The Legend of Zelda اصلی، بازی‌بازان با دستور‌العمل‌های کمی وارد بازی می‌شوند، و به گردش آزادانه تشویق می‌شوند، تا زمانی که با محیط بازی هماهنگ شوند.

داستان نوزدهمین قسمت از قسمت‌های اصلی این سری و اولین عنوان اصلی که با کیفیت اچ‌دی توسعه داده شده است، در هیرول اتفاق میافتد و به دنبال این است که بین یک مرد جوان که بعد از ۱۰۰ سال از خواب بیدار شده و یک صدای مرموز که او را به سمت شکست دادن کالامیتی گانون هدایت میکند، ارتباط برقرار کند.

مراسم The Game Awards 2016 در تاریخ ۱ دسامبر (۱۱ آذر) و در ساعت ۱۸:۰۰ به وقت ایران برگزار میگردد.

نماد قبیله شیکاه که توسط جف کیتزلی در توییتر منتشر شد

 

The Legend of Zelda-Game Awards 2016

تصویر منتشر شده در توییتر جف کیتزلی در رابطه با نمایش این عنوان در مراسم The Game Awards 2016

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

  1. THE LUNATIC FRINGE Resident Fan گفت:

    مبارک طرفداراش امیدوارم موفق بشه تا نینتندوفنا لذت ببرن Yes Yes Yes

    9Thumb up 0Thumb down
  2. Alireza11111 گفت:

    اولین بازی که جدی بازی کردم و تمومش کردم ocarina of time بود از همون موقع عاشق زلدا شدم.امیدوارم این بازی بتونه دوباره توجه همه رو به سمت نینتندو جلب کنه و فوق العاده ظاهر بشه.

    6Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت