عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در مراسم Game Awards 2016 نمایش داده می‌شود

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲

شرکت نینتندو آمریکا امروز اعلام کرد عنوانی که به‌زودی برای کنسول های نینتندو سویچ و وی‌یو عرضه خواهد ‎شد، پنج‌شنبه شب در The Game Awards 2016 به نمایش گذاشته می‌شود.

ناشر این خبر در یک پست توییتری شرح می‌دهد که چگونه به طرفداران این عنوان (که از قبل پیش‌بینی شده بود که در ادامه‌ی مجموعه The Legend of Zelda در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد‌‌شد) یک “نگاه انحصاری” داده می‌شود.

تهیه‌کننده این مراسم یعنی جف کیتزلی (Geoff Keighley) نیز با انتشار دو تصویر نشان‌واره‌ی بازی و نماد قبیله‌ی شیکاه، به این اخبار ملحق شد.

عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در اصل در سال ۲۰۱۳ معرفی شد تا به صورت انحصاری برای کنسول وی‌یو در سال ۲۰۱۵ عرضه شود. پس از دوبار تاخیر، تاریخ انتشار این عنوان را سال آینده تعیین کردند.

شروع این عنوان مانند خیلی از عنوان‌های دیگر این سری است، و همچنین این عنوان دارای محیط جهان‌بازی است که تقریبا دوازده بار بزرگ‌تر از جهان عنوان Twilight Princess بوده، و همچنین بر خروجی‌ها ورودی‌های تعریف شده برای محیط ها، تاکید کمتری دارد. مشابه به The Legend of Zelda اصلی، بازی‌بازان با دستور‌العمل‌های کمی وارد بازی می‌شوند، و به گردش آزادانه تشویق می‌شوند، تا زمانی که با محیط بازی هماهنگ شوند.

داستان نوزدهمین قسمت از قسمت‌های اصلی این سری و اولین عنوان اصلی که با کیفیت اچ‌دی توسعه داده شده است، در هیرول اتفاق میافتد و به دنبال این است که بین یک مرد جوان که بعد از ۱۰۰ سال از خواب بیدار شده و یک صدای مرموز که او را به سمت شکست دادن کالامیتی گانون هدایت میکند، ارتباط برقرار کند.

مراسم The Game Awards 2016 در تاریخ ۱ دسامبر (۱۱ آذر) و در ساعت ۱۸:۰۰ به وقت ایران برگزار میگردد.

نماد قبیله شیکاه که توسط جف کیتزلی در توییتر منتشر شد

 

تصویر منتشر شده در توییتر جف کیتزلی در رابطه با نمایش این عنوان در مراسم The Game Awards 2016

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید