پلی‌استیشن ۴ پرفروش‌ترین هفته خود از زمان عرضه را تجربه کرده است

۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳

با توجه به گزارشات سایت Chart-Track، هفته گذشته، پرفروش‌ترین هفته برای پلی‌استیشن ۴ در بریتانیا از زمان عرضه بوده است.

Chart-Track و سونی هیچ رقم رسمی‌ای از فروش پلی‌استیشن ۴ در هفته گذشته در بریتانیا را ارائه نداده‌اند اما GamesIndustry گزارش کرده با استناد به منابع، فروش کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ تا پایان روز ۲۶ نوامبر (شنبه ۶ آذر) بیش از ۱۴۰ هزار واحد بوده است که این یعنی ۵۰ هزار واحد بیشتر از فروش کنسول ایکس‌باکس وان در همان هفته.

فروش هردو کنسول احتمالا با کمک تخفیفات خرده‌فروشی‌ها برای باندل‌ها انجام شده که قیمت باندل‌ها را حتی تا ۲۰۰ پوند هم کاهش داده بودند. پلی‌استیشن ۴ پرو و همچنین مدل‌های ارزان‌تر اسلیم و ایکس‌باکس وان اِس ممکن است به فروش سخت‌افزارها کمک کرده باشند.

تخفیفات جمعه سیاه همچنین برروی فروش نرم‌افزارها هم تاثیر داشته است. عناوینی مانند Uncharted 4: A Thief’s End و DriveClub در باندل‌های کنسول‌ها شامل می‌شدند و فروش آن‌ها افزایش پیدا کرده است.

پس از انتشار اخبار مربوط به فروش ناامید کننده عناوین Watch Dogs 2 ،Titanfall 2 ،Dishonored 2 و همچنین Call of Duty: Infinite Warfare که در برابر FIFA 17 شکست خورد و در رتبه دوم جدول پرفروش‌ترین‌های بریتانیا قرار گرفته، چنین مطالبی که نشان‌دهنده افزایش فروش نرم‌افزارها و سخت‌افزارهاست باعث قوت قلب می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید