کپ‌کام از فواید فقدان زمان‌سنج در Dead Rising 4 می‌گوید

۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳

تا چند روز آینده، Dead Rising 4 منتشر خواهد شد و فرانک وست باری دیگر به میادین زامبی‌کشی باز می‌گردد! یکی از تغییراتی که در این بازی صورت گرفته، حذف شدن زمان‌سنج است که بخش بزرگی از اولین نسخه‌ی سری بوده و در این خصوص، تهیه‌کننده‌ی بازی یعنی برایس کوکرن (Bryce Cochrane)، در گفت و گو با وب‌سایت یورگیمر جزئیاتی را ارائه داده و از فواید انجام این کار گفته است.

طبق گفته‌ی برایس، کپ‌کام ونکوور با حذف زمان‌سنج، قادر به ساخت جهانی گسترده بوده است که در آن، بازیکنان از بابت اتمام وقت‌شان نگرانی ندارند:

وقتی که در بازی زمان‌سنج وجود دارد، شما باید همه کار را در زمان محدودی انجام دهید و به این دلیل، ما سعی کرده‌ایم که با حذف آن، بازیکنان را قادر به گشت و گذار در جهان بازی سازیم.

همچنین مدیر استودیوی کپ‌کام ونکوور یعنی جو نیوکلز (Joe Nickolls)، درباره‌ی باس‌هایی با نام Maniac گفته است:

آن‌ها احساس می‌کردند قبل از اینکه به شکل عجیب و غریبی درآیند، در این منطقه حضور داشته و زندگی کرده‌اند. ما می‌خواستیم که تمام دشمنان شما در بازی، دلیلی برای حضور در ویلامیت داشته باشند.

علاوه بر این­‌ها، برایس کورکن به این موضوع اشاره داشته است که Dead Rising 4، آخرین ماجراجویی فرانک وست محبوب نخواهد بود:

فرانک وست، محبوب‌ترین شخصیت کل سری محسوب می‌شود و ما می‌خواهیم که داستان آن در ویلامیت را به پایان رسانیم، نه در کل سری. اما چه اتفاقی در ویلامیت و از آغاز اولین حمله‌ی زامبی‌ها رخ داده است؟

Dead Rising 4 در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود و به مدت ۳ ماه در انحصار رایانه‌های شخصی و یک سال در انحصار ایکس‌باکس وان خواهد بود. با این حساب، این بازی در مارس ۲۰۱۷ برروی استیم منتشر می‌شود و همچنین شاهد عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ در دسامبر ۲۰۱۷ خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید