تاریخ انتشار موسیقی متن Dead Rising 4 مشخص شد

۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

به‌تازگی، کپ‌کام اعلام کرده است که موسیقی متن Dead Rising 4 در ۲ دسامبر (۱۲ آذر) با قیمت ۹٫۹۹ دلار منتشر می‌شود و توسط آی‌تونز و رسانه‌های آمریکایی دیگری به فروش می‌رسد.

کل موسیقی متن Dead Rising 4، چهار ساعت و سی دقیقه است و توسط اُلکسا لوزوچوک (Oleksa Lozowchuk) که قبلا نیز برروی نسخه‌های قبلی سری کار کرده، نواخته و تهیه شده است. علاوه بر لوزوچوک، هنرمندانی نظیر Traz Damji ،Boris Salchow ،Jamie Christopherson ،Robert Elhai ،Stu Goldberg ،Kevin Doucette Melissa Kaplan ،the Braxton Cook Quartet ،Dominic ،Rachael Davis و Jon Hassell در این بازی نقش دارند.

لوزوچوک درباره‌ی موسیقی متن Dead Rising 4 گفته است:

قهرمان ما، فرانک وست، به ولامیت در کلرادو برای این فصل تعطیلات بازگشته است؛ درمیان صداهای ناهنجار و خشنی که به همراه موسیقی ترسناکی در هیاهوی کریسمس به گوش می‌رسند.

Dead Rising 4 در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Delta 4 گفت:

    راستش یک بازی رو تنها بیاد دارم که نصف جذابیت بازیش به موسیقی متنش بود بازی remember me خصوصا جایی که با kid x mas مبارزه میکرد.مبارزاتش هم که خیلی باحال بود.
    اهنگ خیلی قشنگی در بازی watch dogs 1 هست مربوط به چهارمین مرحله با عنوان mission 4 backseat driver که بنده همین الانم دارمش.نمیدونم چطور میتونم پیوستش کنم به اسم پروفایلم اگه کسی یادم بده اینکار رو میکنم.میتونم فایل تو اپلودر بذارم فقط موندم چطور ادرسش رو تو قسمت شناسنامه وارد کنم؟

    0
    0