مایکروسافت از فروش بالای ایکس‌باکس وان و عناوین آن در جمعه سیاه امسال می‌گوید

۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵

طبق گفته مایکروسافت ایکس‌باکس وان و بازی‌های آن از فروش بالایی در هنگام تخفیفات جمعه سیاه برخوردار بودند.

مایک نیکولر، مدیرعامل بخش بازاریابی مایکروسافت، طق گزارشاتی که تا به‌حال رسیده است خبر از فروش بالای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و بازی‌هایش داد. همچنین او ابراز امیدواری کرد که ایکس‌باکس وان احتمالا پرفروش‌ترین کنسول ماه نوامبر و دسامبر نیز بشود.

درخواست بسیار قوی برای کنسول ایکس‌باکس وان، بازی‌های آن و لوازم جانبی‌اش در هفته جمعه سیاه شاهد بودیم. همچنین میزان فعالیت بازی‌بازان در ایکس‌باکس لایو هنگام هفته تخفیفات جمعه سیاه بسیار زیاد بود و ما با قدرت بسیاری وارد فصل تعطیلات می‌شویم.

او در ادامه اشاره‌ای به رکورد خاص یا مقدار فروش دقیق نداشت اما از وضعیت بسیار خوب برند ایکس‌باکس گفت.

در ماه اکتبر کنسول ایکس‌باکس وان طبق گزارشات موسسات NPD و GfK Entertainment پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا بود. همچنین این کنسول توانسته در چهار ماه اخیر پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده باشد و در ماه اخیر نیز به‌صورت مستمر پرفروش‌ترین کنسول بریتانیا و استرالیا است.

ایکس‌باکس وان اس تنها کنسول امسال است که توانایی اجرای بلوری ۴K و استریم ۴K را در کنار قابلیت HDR برای هم مشاهده ویدیو و هم بازی دارد. این کنسول در باندل‌های مختلف پانصد گیگابایتی، یک ترابایتی و دو ترابایتی موجود است.

عناوین فوق العاده‌ای در امسال برای این کنسول و ویندوز ۱۰ انتشار یافتند. این بازی‌ها شامل Gears of War 4 ،Forza Horizon 3 ،ReCore ،Titanfall 2 ،Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare هستند و حتی عناوین عالی دیگری قرار است امسال منتشر شوند که می‌توان به Dead Rising 4 و Final Fantasy XV اشاره کرد.

همچنین با انتشار به‌روزرسانی تعطیلات ایکس‌باکس وان حال بازی‌بازان می‌توانند فعالیت‌های بیشتری در ایکس‌باکس لایو داشته باشند و با استفاده از قابلیت‌هایی چون Clubs و Looking for Group رابطه بیشتری با جامعه ایکس‌باکس برروی سریع‌ترین و قابل اطمینان‌ترین شبکه بازی بدست آورند.

در کنار این‌ها نیز شما می‌توانید با Xbox Design Lab در هشت میلیون راه متفاوت کنترلر ایکس‌باکس خود را شخصی سازی کنید.

ما از جامعه بازی‌باز خود متشکریم که چنین علاقه‌ای به برند ایکس‌باکس نشان داده‌اند و ما متعهد هستیم که ایکس‌باکس را به بهترین مکان برای بازی در امسال و فراتر از آن تبدیل کنیم.

باید ببینم که با انتشار آمار، کنسول‌ها در این هفته چه عملکردی از خود نشان دادند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید