پیش‌بارگذاری Final Fantasy XV هم‌اکنون برای کاربران آمریکای شمالی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است

۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸

دیروز بود که شرکت سرگرمی‌های سونی و شرکت اسکوئر اینکس اعلام کردند پیش بارگذاری عنوان مورد انتظار Final Fantasy XV هم‌اکنون برای کاربران ژاپنی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. حال، اعلام شده است که کاربران منطقه آمریکای شمالی نیز می‌توانند بازی را پیش بارگذاری کنند.

حجم پیش بارگذاری عنوان Final Fantasy XV در ژاپن به صورت دقیق، ۵۰٫۶۹۸ گیگابایت است و البته در زمان انتشار رسمی بازی، ۶٫۵۹۳ گیگابایت نیز به آن اضافه خواهد شد. واضح است که این ۶ گیگابایت نهایی تا تاریخ ۲۹ نوامبر در دسترس نخواهد بود و بازی‌بازان تقریبا دو روز برای دانلود فایل اولیه بازی زمان دارند.

اسکوئر اینکس هم‌اکنون یک به‌روزرسان برای بازی منتشر کرده است که البته حجم خیلی کمی نیز ندارد. باید امیدوار باشیم که در روز انتشار بازی، به‌روزرسانی دیگر منتشر نشود و حجم بازی را از این بیشتر نکند.

گذشته از همه این‌ها، Final Fantasy XV سرانجام تا دو روز دیگر در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد و انتظاری به شدت طولانی را به اتمام می‌رساند. انتشار فاینال فانتزی ۱۵ اتفاق مهمی در زندگی طرفداران این عنوان تاریخی و بزرگ به حساب می‌آید. Final Fantasy XV ابتدا در نمایشگاه E3 سال ۲۰۰۶ با عنوان Final Fantasy Versus XIII معرفی شد و در E3 2013 و پس از تغییرات فراوان برای پلتفرم‌های بیشتری برنامه ریزی شد. از آن زمان تا هم‌اکنون نیز بازی در دست ساخت قرار دارد و سرانجام در ۲۹ نوامبر به صورت رسمی منتشر می‌شود. شاید برای طرفدار فاینال فانتزی پر شوری که ۱۰ سال منتظر عرضه این عنوان مانده است، این اتفاق واقعی جلوه نکند!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید