تماشاخانه شماره #۸۰ | میدان نبرد پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها

۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

سلام بر شما همراهان گرامی! امیدوارم در هوای «بس ناجوان‌مردانه سرد» هفته گذشته با فعالیت‌های مفید و پر نشاط، گرم شده باشید و هفته‌ای موفقیت آمیز را سپری کرده باشید. یکی از راه‌های دیگر گرم شدن، بخش تماشاخانه گیمفا است که با ویدیوهای جالب و انرژی بخش، حال شما را خوب می‌کند. مانند هر یکشنبه با قسمتی دیگر از تماشاخانه در خدمت شما عزیزان هستیم.

خیلی کم پیش می‌آید که افراد مسن و مو سپید، علاقه‌ای به تجربه بازی‌های ویدیویی داشته باشند. شاید خیلی از ما نمی‌توانیم تصویر کنیم که بازی کردن پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها جلوی تلویزیون چگونه است و آیا آن‌ها سرانجام به بازی‌های ویدیویی علاقه مند می‌شوند یا خیر. حال، کانال مشهور React به تازگی یک ویدیوی جذاب تهیه کرده است که در آن پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها به تجربه عنوان جذاب Battlefield 1 می‌پردازند. واقعا دیدن واکنش‌ها و عکس‌العمل‌های افراد مسن در هنگام بازی کردن بسیار دیدنی و جالب است؛ پدربزرگی که اعصاب ندارد و دایم کشته می‌شود و مادربزرگی که می‌زند به سیم آخر و «I`m gonna kill ya» گویان به سمت افراد دشمن یورش می‌برد. اگر می‌خواهید این واکنش‌های جالب و دیدنی را مشاهده کنید، ویدیوی React این هفته را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

شاید تنها بتسدا باشد که بتواند عناوینی شاهکار و فوق‌العاده بسازد اما در عین حال در بازی‌هایش باگ‌هایی پیدا شود که بازی‌بازان در خواب نیز نمی‌بینند. یعنی بازی آن قدر شاهکار و خوب است که بازی‌باز این باگ‌ها را نیز به حساب خوب بودن بازی می‌گذارد. این مقدمه را نوشتم که بگویم در این هفته نیز از آن استایل‌های باگی خاص در عنوان اسکایریم داریم. یکی از بهترین این باگ‌ها این است که در حال صحبت با یک اژدها هستید و همه چیز (دقت کنید، همه چیز) بوی حماسه و جدی بودن می‌دهد اما وقتی اژدها می‌خواهد پرواز کند و برود، بر حسب اتفاق در مسیر یک گرد باد قرار گرفته و دور خودش می‌چرخد؛ درست حدس زدید، در این لحظه است که گند می‌خورد به هر چه صحنه حماسی و الدر اسکرولسی.

گاهی وقت‌ها در فیفا توپ نمی‌خواهد گل شود. آقا اصلا چه اصراری است؟ وقتی ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند که توپ گل نشود، حتما حکمتی در کار است. ای صحنه‌های جالب و بسیار خنده دار را در Highlight Reel شماره ۲۵۶ تماشا کنید و لذت ببرید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

با انتشار Watch Dogs 2، حال می‌توانیم از صحنه‌های جالب این عنوان نیز لذت ببریم. البته این را بگویم که این صحنه‌های جالب تنها باگ و گلیچ نیستند و کلی فعالیت سرگرم کننده و جالب در سن فرانسیسکو انجام می‌شود. از سلفی گرفتن در بازی که بگذریم، به هک کردن اتوموبیل‌ها می‌رسیم. یکی از بازی‌بازان حوصله به خرج داده است و با درست کردن یک شرایط خاص، اتوموبیل‌ها را روی یکدیگر سوار می‌کند و در آخر با منفجر شدن آن‌ها کلی کیف می‌کند.

اصلا نگران نباشید. در این قسمت از Highlight Reel نیز صحنه‌های جالبی از اسکایریم داریم و البته یک صحنه جالب که… وصف شدنی نیست. این صحنه‌ها و بسیار صحنه جالب دیگر در بازی‌های مختلف را در Highlight Reel شماره ۲۵۷ تماشا کنید و لذت ببرید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

در تماشاخانه این هفته به جای موسیقی درمانی اسلحه، یک ویدیوی جالب دیگر داریم و آن چیزی نیست جز گلیچ‌ها و صحنه‌های جالب فیفا در دنیای واقعی. پیشنهاد می‌کنم این ویدیوی خلاقانه را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید