نسخه رایگان بازی PES 2017 معرفی شد

نسخه رایگان بازی PES 2017 معرفی شد

به‌تازگی شرکت کونامی یک نسخه رایگان از بازی PES 2017 را رونمایی کرد.

این نسخه رایگان بازی PES 2017 که شباهت بسیار زیادی به یک نسخه دمو دارد شامل ۹ تیم لایسنس شده می‌باشد، این تیم‌ها عبارتند از: بارسلونا، آرسنال، اتلتیکو مادرید، بوکا جونیورز، ریور پلاته، کورینتیانس، فلامنگو، تیم ملی آلمان و تیم ملی فرانسه.

تمام مسابقات در این نسخه رایگان در دو ورزشگاه Camp Nou و Neu Sonne Arena برگزار می‌شود همچنین شما در این نسخه به تمامی مهارت‌ها و قابلیت‌های بخش تمرینی در بازی دسترسی خواهید داشت.

نکته مهمی که نسخه رایگان بازی PES 2017 را از یک نسخه دمو جدا می‌کند، وجود یک حالت جدید در بازی با نام PES League می‌باشد. شما با ورود به این حالت در واقع وارد یک سری مسابقات آنلاین ورزشی می‌شوید. بنابر توضیحات منتشر شده از شرکت کونامی، هدف از قرار دادن این حالت در بازی کمک به بازیکنان علاقه مند برای شرکت در مسابقات جهانی بازی PES 2017 بوده است. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات آنلاین می‌توانند از ماه دسامبر با ثبت‌ نام در اینجا برای رسیدن به فینال این دوره تلاش کنند، فینال مسابقات PES League در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

در خبری دیگر به‌تازگی شرکت کونامی دومین دیتا پک بازی PES 2017 را نیز منتشر کرده است که با تهیه این دیتا پک مواردی مانند: استادیوم‌های جدید، لباس‌های جدید و … به بازی اضافه می‌شود.

شرکت کونامی در قسمت پایانی اعلامیه خود عنوان کرد که مهاجم تیم بورسیا دورتموند، پیرامریک اوبامیانگ به عنوان نماد مسابقات و حالت PES League انتخاب شده است.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید